Bydgoszcz
12C
Opady
94% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 12 • L 10
16C
Sr
16C
Czw
16C
Pt
15C
Sob
11C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCINowy market w Focusie. Wiemy, kiedy otwarcie
06.09.2017 | 12:28

Nowy market w Focusie. Wiemy, kiedy otwarcie

Już niedługo klienci zrobią zakupy w nowym sklepie.

Na zdjęciu: W CH Focus pojawi się nowy sklep.

Fot. Pit1233/wikipedia

W CH  Focus już niedługo zostanie otwarty market Carrefour. W środę spółka Atrium potwierdziła podpisanie umowy i przedstawiła datę otwarcia sklepu.

O tym, że francuski market  zajmie powierzchnią ok. 3 tys. mkw., którą wcześniej dysponowała Alma, informowaliśmy już kilka miesięcy temu. Teraz wiadomo już, że otwarcie sklepu nastąpi w końcówce października.

Carrefour pojawi się także w innym centrum handlowy spółki, warszawskim Atrium Promenada. Tam do dyspozycji klientów oddany zostanie hipermarket. W Bydgoszczy – jak informują władze galerii – planowany jest „sklep zrealizowany w nowoczesnym koncepcie, który francuska sieć wdrożyła w połowie ub. roku”. Nowe rozwiązania mają dotyczyć chociażby oferty handlowej, digitalizacji, usług dodatkowych czy obsługi klienta.

Cieszymy się z zawarcia umów pomiędzy Atrium a siecią Carrefour na najem powierzchni w dwóch kluczowych projektach z portfolio Atrium. Przyciągniecie do projektu takiego najemcy potwierdza silną pozycję rynkową naszych obiektów – mówi Jolanta Wawrzyszuk z Atrium Poland Real Estate Management.

Pod szyldem Carrefoura działa w Polsce prawie 900 sklepów – hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe, specjalistyczne, a także sklep internetowy.


Powiązane treści