Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 4 • L 3
9C
Wt
10C
Sr
5C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy outlet wyrośnie w sąsiedztwie Ikei. I to już w przyszłym roku! [WIZUALIZACJE]
Outlet Center Bydgoszcz
16.06.2016 | 16:20

Nowy outlet wyrośnie w sąsiedztwie Ikei. I to już w przyszłym roku! [WIZUALIZACJE]

- Bydgoskie centrum cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców - mówi nam Paulina Mikołajczuk, dyrektor marketingu Outlet Center Retail Management.

Na zdjęciu: Tak będzie wyglądała bydgoska odsłona Outlet Center.

Fot. mat. prasowe

Już za kilka miesięcy ma rozpocząć się budowa kolejnego centrum outletowego w Bydgoszczy. Obiekt, który powstanie w rejonie sklepu sieci Ikea, ma zostać otwarty w połowie przyszłego roku.

CZYTAJ TAKŻE: Metropolitan Outlet powstanie w miejsce Galerii Glinki. Jak będzie wyglądał?

W pierwszym etapie inwestor planuje powstanie jednopoziomowego obiektu, którego powierzchnia najmu ma przekroczyć 11 tysięcy metrów kwadratowych. – Zainteresowanie najemców jest spore. Jesteśmy zadowoleni ze stopnia komercjalizacji outletu. Pojawią się w nim marki, które dotąd w Bydgoszczy nie były obecne – mówi w rozmowie z nami Paulina Mikołajczuk, dyrektor marketingu Outlet Center Retail Management. Jakie to marki? Tego na razie przedstawicielka firmy nie chce zdradzić. Przekonuje jednak, że obok sieci odzieżowych, w Outlet Center Bydgoszcz pojawią się również marki sportowe. W przyszłości uzupełnieniem oferty ma być centrum spożywcze.

Rozpoczęcie budowy Outlet Center Bydgoszcz planowane jest na ostatni kwartał bieżącego roku. Ile potrwa budowa? – Z naszego doświadczenia wynika, że jest to „szybki temat” – ujawnia Mikołajczuk. Jest zatem wielce prawdopodobne, że otwarcie nowego centrum nastąpi w przyszłoroczne wakacje. – To realny termin – przyznaje nasza rozmówczyni.

Nie jest wykluczone, że – w przypadku większego zainteresowania najemców – obiekt będzie rozbudowywany. Tak było chociażby w Białymstoku, gdzie realizowana jest już druga rozbudowa centrum handlowego.

Bydgoski outlet będzie czwartym przedsięwzięciem Outlet Center Retail Management – oprócz wspomnianego Białegostoku firma posiada sklepy w Lublinie oraz Cieszynie.


Powiązane treści