Bydgoszcz
8C
Niebo częściowo zachmurzone
57% wilgotność
Wiatr: 7km/h NNW
H 9 • L 8
4C
Nd
9C
Pon
10C
Wt
11C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeNowy posterunek policji powstaje na Osowej Górze. Na jakim etapie są prace? [ZDJĘCIA]
11.05.2020 | 06:00

Nowy posterunek policji powstaje na Osowej Górze. Na jakim etapie są prace? [ZDJĘCIA]

Policjanci mają służbę w nowym posterunku rozpocząć jeszcze w tym roku.

Na zdjęciu: Nowy komisariat policji powstaje na Osowej Górze.

Fot. Jakub Soboczyński

Pod koniec roku zakończą się prace związane z budową nowego komisariatu policji na Osowej Górze. Służbę pełnić w nim będzie trzynastu funkcjonariuszy.

Posterunek powstaje przy ul. Sardynkowej na Osowej Górze. Na razie, wykonawca inwestycji zakończył prace konstrukcyjne oraz te, które były wykonywane przy elewacjach budynku, który liczyć będzie dwie kondygnacje i będzie miał wbudowany dwustanowiskowy garaż i maszt antenowy. Obecnie trwają prace związane z wyposażeniem obiektu i wewnątrz poszczególnych pomieszczeń.

Budynek zostanie wyposażony w niezbędne instalacje i przyłącza. Całość terenu zyska nowe ogrodzenie i zostanie zagospodarowana miejscami postojowymi, drogami dojazdowymi i zielenią. Obiekt przy Sardynkowej będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Prace prowadzi bydgoska firma BWJ Inwestycje. Całkowity koszt inwestycji to 3,2 mln zł i jest ona objęta pięcioletnią gwarancją.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści