Bydgoszcz
-1C
92% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L -2
2C
Czw
5C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeNowy posterunek policji powstaje na Osowej Górze. Na jakim etapie są prace? [ZDJĘCIA]
10-05-2020_ budowa komisariatu policji_ Sardynkowa, Osowa Góra Bydgoszcz - JS (4)
11.05.2020 | 06:00

Nowy posterunek policji powstaje na Osowej Górze. Na jakim etapie są prace? [ZDJĘCIA]

Policjanci mają służbę w nowym posterunku rozpocząć jeszcze w tym roku.

Na zdjęciu: Nowy komisariat policji powstaje na Osowej Górze.

Fot. Jakub Soboczyński

Pod koniec roku zakończą się prace związane z budową nowego komisariatu policji na Osowej Górze. Służbę pełnić w nim będzie trzynastu funkcjonariuszy.

Posterunek powstaje przy ul. Sardynkowej na Osowej Górze. Na razie, wykonawca inwestycji zakończył prace konstrukcyjne oraz te, które były wykonywane przy elewacjach budynku, który liczyć będzie dwie kondygnacje i będzie miał wbudowany dwustanowiskowy garaż i maszt antenowy. Obecnie trwają prace związane z wyposażeniem obiektu i wewnątrz poszczególnych pomieszczeń.

Budynek zostanie wyposażony w niezbędne instalacje i przyłącza. Całość terenu zyska nowe ogrodzenie i zostanie zagospodarowana miejscami postojowymi, drogami dojazdowymi i zielenią. Obiekt przy Sardynkowej będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Prace prowadzi bydgoska firma BWJ Inwestycje. Całkowity koszt inwestycji to 3,2 mln zł i jest ona objęta pięcioletnią gwarancją.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści