Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy przyjmujący w siatkarskim BKS Visła Bydgoszcz. To drugi transfer przed nowym sezonem

Dodano: 08.07.2022 | 12:24

Na zdjęciu: Maciej Krysiak został nowym przyjmującym BKS Visły ProLine Bydgoszcz.

Fot. BKS Visła ProLine Bydgoszcz / materiały prasowe

Maciej Krysiak został nowym siatkarzem BKS Visły ProLine Bydgoszcz. Na pozycji przyjmującego 23-letni zawodnik ma zastąpić Czecha Jana Galabova.

To drugi nowy zawodnik w składzie drużyny trenera Michala Masnego. Przypomnijmy, że w tym tygodniu bydgoski klub ogłosił także, że grą drużyny na rozegraniu w nowym sezonie Tauron I Ligi kierować będzie 22-letni Kanadyjczyk Max Elgert. Trzeci zespół minionego sezonu zaplecza PlusLigi teraz zdecydował się na wzmocnienie linii przyjęcia.

Wybór padł na 23-letniego Macieja Krysiaka, który w minionym sezonie był jednym z wiodących zawodników Olimpii Sulęcin. Wcześniej grał także w Krispolu Września oraz dwa lata spędził w czeskim Black Volley Beskydy. – Cieszę się, że w przyszłym sezonie będę częścią BKS Visły ProLine Bydgoszcz – powiedział zawodnik w krótkim materiale video, jaki zamieszczono na profilu bydgoskiego klubu w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że z minionego sezonu w Bydgoszczy pozostali atakujący Damian Wierzbicki, przyjmujący Kamil Gutkowski, środkowi Wojciech Kaźmierczak, Damian Radziwon i Emil Narkowicz oraz libero Tomasz Bonisławski i Filip Jędruszczak.

0 0 votes
Article Rating
Nowy przyjmujący w siatkarskim BKS Visła Bydgoszcz. To drugi transfer przed nowym sezonem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments