Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 1km/h WNW
H 5 • L 5
17C
Nd
18C
Pon
22C
Wt
23C
Sr
22C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy punkt w Zielonych Arkadach. Powstał wyjątkowy salon samochodowy
kia autopol - mat prasowe
06.05.2020 | 11:41

Nowy punkt w Zielonych Arkadach. Powstał wyjątkowy salon samochodowy

Na zdjęciu: W Zielonych Arkadach został otwarty salon marki Kia.

Fot. nadesłane

W Zielonych Arkadach pojawił się punkt, jakiego dotąd nie było. Swój wyjątkowy salon marki Kia otworzyła Grupa Autopol.

Cieszy nas to, że po Toruniu, Włocławku i Grudziądzu wreszcie zawitaliśmy do Bydgoszczy. Dzięki zdjęciu kolejnych obostrzeń, możemy się z Państwem podzielić tym wyjątkowym miejscem już teraz. To jedyny taki salon na bydgoskim rynku motoryzacyjnym – mówi Joanna Kaczmarkiewicz, marketing manager Grupy Autopol. Nowe miejsce w Zielonych Arkadach mieści się na poziomie -1. Klienci mogą w nim porozmawiać z trzema doradcami i zobaczyć aż pięć samochodów ekspozycyjnych. Salon obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa zainteresowane flotą pojazdów. Proponuje pełną gamę modeli, a także zapewnia możliwość przejścia przez cały proces sprzedaży, a także oferuje jazdy testowe. W tym celu na parkingu Zielonych Arkad czeka osiem modeli koreańskiej marki.

Salon należy do Grupy Autopol. Podobne powstały wcześniej w galeriach handlowych we Włocławku i Grudziądzu. – Oprócz naszego showroomu w galerii, już teraz rozpoczynamy budowę najnowocześniejszego salonu i serwisu marki Kia w Bydgoszczy – mówi Joanna Kaczmarkiewicz.

Salon w Zielonych Arkadach czynny jest od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 21:00 oraz w niedziele handlowe między 10:00 a 20:00. – Mamy nadzieję, że gdy sytuacja w kraju pozwoli nam na normalne funkcjonowanie, będziemy mogli Państwa zaprosić na oficjalne wydarzenie z okazji otwarcia naszego Salonu w Zielonych Arkadach – zapowiada Kaczmarkiewicz.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści