Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy radiowóz w regionie. Sfinansowały go trzy gminy

Dodano: 31.12.2022 | 09:40

Na zdjęciu: Policjanci otrzymali nowy radiowóz.

Fot. KP w Koronowie

Nowy radiowóz trafił do policjantów z komisariatu w Koronowie. Zakup został sfinansowany przez władze samorządowe.

Funkcjonariusze mogą już korzystać z oznakowanego pojazdu marki Kia Ceed z silnikiem benzynowym o pojemności 1., wyprodukowanego w 2022 roku.

W uroczystym przekazaniu samochodu wzięli udział: burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski, wójt Sicienka Piotr Chudzyński, wójt Dobrcza Andrzej Berdych, Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy inspektor Witold Markiewicz oraz Komendant Komisariatu w Koronowie mł. insp. Tomasz Meyze wraz ze swoim Zastępcą nadkom. Arturem Antczakiem.

Nowy oznakowany radiowóz marki Kia Ceed wzbogaci flotę Komisariatu Policji w Koronowie. Dzięki współpracy z włodarzami trzech gmin Koronowa, Dobrcza i Sicienka pozyskano środki, które pozwoliły na zakup samochodu.

– Przyjmując kluczyki do nowego radiowozu, Komendant mł. insp. Tomasz Meyze podziękował zaproszonym gościom za sfinansowanie zakupu samochodu. Szef koronowskich policjantów wyraził również wdzięczność za dotychczasową współpracę oraz za zaangażowanie i wsparcie wielu przedsięwzięć podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin – relacjonuje mł.asp. Sandra Mindak z koronowskiej komendy.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jan
jan
1 rok temu

Czy nie lepiej żeby zaczęli chodzić pieszo. Pamiętam takie czasy kiedy chodzili pieszo i w mundurach nawet do i z pracy, każdy ich znał a menele się ich bały i mówiły im dzień dobry.

Stanisław
Stanisław
1 rok temu

Ijo ijo psy jadą pssyt…?