[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

W miejscu piekarni Bigońskich otworzył się nowy sklep. Duża zmiana

Dodano: 09.06.2021 | 11:32

Na zdjęciu: Sklep został otwarty w miejscu dawnej Piekarni Bigońskich przy ul. Gdańskiej.

Fot. Szymon Fiałkowski

Przy ulicy Gdańskiej otworzył się nowy sklep drogeryjny.

Minął rok od momentu, w którym swoją działalność przy ul. Gdańskiej 87 zakończyła Piekarnia Bigońskich. Od tego czasu pomieszczenie stało puste. W ostatnich dniach pojawił się nowy szyld i otwarty został sklep z artykułami drogeryjnymi. Zamiast pieczywa i słodyczy znajdują się w nim teraz regały z proszkami i płynami do prania.

Piekarnia Bigońskich funkcjonowała w tym miejscu do połowy kwietnia ubiegłego roku. Informacja o likwidacji piekarni poruszyła bydgoszczan, którzy przygotowywali i podpisywali petycje, aby nadal ona funkcjonowała w tym miejscu. Rodzina wydała nawet specjalne oświadczenie, w którym dziękowała za wsparcie. Sprzęt i wyposażenie piekarni mają trafić do Młynów Rothera.

W miejscu piekarni Bigońskich otworzył się nowy sklep. Duża zmiana
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek
Leszek
1 rok temu

Łatwo jest zarżnąć lokalny koloryt i miejscową tradycję przemycanym z Niemiec proszkiem do prania gaci….. szkoda to był kawałek bydgoskiej historii. Ciekawe kto jest dumny ze swego osiągnięcia???? Wstyd !!!

Aleksander
Aleksander
1 rok temu

Uuu chemia z Niemiec, powiew luksusu w Bydgoszczy. Butik drogeryjny 😂

Max2
Max2
1 rok temu

Tu bym nikogo nie obwinial ponieważ to właściciel podjął decyzję o zamknięciu piekarni. Szkoda.

No name
No name
1 rok temu

W życiu nic tam nie kupię, na zawsze dla mnie to będzie miejsce Piekarnia Bigonscy. Niech sobie te proszki i gacie upadną.

józef
józef
11 miesięcy temu

Tak jest gdy obie strony sporu obstają przy swoim. Gdyby była chęć kontynuowania tradycji, to można było przenieść w inne miejsce, nawet do Młynów Rothera. Wierni Klienci i tak by wrócili, a tych jest mnóstwo. Tu zadziałał typowy polski upór niczym u Pawlaków i Kargulów. Nie postąpi ani kroku naprzód żadna ze stron… Szkoda ponieważ pieczywo było super, a pączki najlepsze w województwie…