Bydgoszcz
18C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 7km/h SW
H 18 • L 17
14C
Czw
8C
Pt
7C
Sob
7C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesNowy sklep w Bydgoszczy. Konkurs z nagrodami tuż przed otwarciem
21.02.2017 | 14:41

Nowy sklep w Bydgoszczy. Konkurs z nagrodami tuż przed otwarciem

Do zdobycia są nagrody sprzedawane w sklepie

Na zdjęciu: Wielkie otwarcie lokalu zaplanowano na czwartek, 23 lutego.

Fot. wolny dostęp

Już w najbliższy czwartek w Bydgoszczy nastąpi otwarcie nowego sklepu sieci Lidl. Ulokowany on będzie w budynku przy ulicy Nakielskiej 261. 

Drzwi lokalu zostaną otwarte o godzinie 8:00. W dniu otwarcia nie zabraknie specjalnie przygotowanych atrakcji. Z myślą o najmłodszych przeprowadzane będą konkursy i zabawy. Co więcej, na tych, którzy odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, czekać będzie poczęstunek oraz aromatyczna kawa. Oczywiście będzie można skorzystać z możliwości kupienia produktów w promocyjnych cenach. Specjalne oferty obowiązywać będą przez ponad tydzień! Niższe ceny na wybrane produkty obowiązywać będą do 5 marca.

W nowym sklepie, tak jak w innych lokalach sieci, obowiązywać będą tygodnie tematyczne z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata. – Klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl m.in.: w ramach „Chrupiące z Pieca” – chleby niezawierające konserwantów oraz pyszne bułki, wędliny „Pikok”, mięso „Rzeźnik” czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, w tym produkty z linii BIO – informuje przedstawiciel firmy Lidl.

Sklep przy ul. Nakielskiej 261 czynny będzie codziennie: od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-21:00, a w niedzielę w godzinach 9:00-20:00. Powierzchnia sali sprzedaży wynosi około 1350 m kw. W lokalu zatrudnionych zostało około 25 osób. Przy budynku przygotowanych jest blisko 116 miejsc parkingowych.

Z okazji otwarcia nowego sklepu, wspólnie z przedstawicielami firmy Lidl, organizujemy konkurs, w którym do zdobycia są trzy kosze wypełnione produktami Lidla. Szanse ich zdobycia mają ci, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe. Brzmi ono następująco:

Pyszne parówki, które zawierają aż 93% mięsa z szynki, znajdziesz w Lidlu pod nazwą:

a) Piratki
b) Parówki Lidl
c) Parówki dla najmłodszych

Odpowiedzi należy wysyłać na adres mailowy konkurs@metropoliabydgoska.pl. Na wiadomości czekamy do czwartku do godz. 8:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w mailu zwrotnym. Zdjęcie jednej z trzech nagród przedstawiamy poniżej.


Powiązane treści