[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy sklep w Focusie. To już drugi punkt w Bydgoszczy

Dodano: 24.01.2023 | 09:18

Na zdjęciu: W Focusie zostanie otwarty nowy butik - Lovisa.

Fot. Szymon Fiałkowski

W centrum handlowym Focus w Bydgoszczy pojawił się nowy butik. Do grona najemców dołączyła marka Lovisa. Sklep zostanie otwarty w połowie lutego.

W butiku Lovisa można znaleźć biżuterię we wszystkich kolorach i stylach, wykonaną ze stali szlachetnej, srebra oraz pozłacaną. Uzupełnieniem oferty są ozdoby do włosów i dodatki. Misję marki stanowi tworzenie perfekcyjnej biżuterii dopasowanej do potrzeb każdej kobiety.

Pierwszy sklep  tej sieci został został otwarty w Australii w 2010 roku. Dziś istnieje ich już 650 w 21 krajach. W Polsce marka zadebiutowała w ubiegłym roku, otwierając osiem sklepów.

– W Lovisa kierujemy się naszą pasją oferując kobietom szeroką ofertę modowej biżuterii w bardzo przystępnej cenie. To co nas wyróżnia, to usługa pircingu, którą oferujemy bezpłatnie wszystkim naszym klientkom po zakupie produktów – mówi Magdalena Jakubowska, Head of Real Estate na Europę Centralno – Wschodnią.

Nowy sklep w Focusie będzie miał 70 mkw. i będzie zlokalizowany na parterze w pobliżu butiku Deni Cler. Będzie to drugi w Bydgoszczy salon marki Lovisa. Pierwszy funkcjonuje w Zielonych Arkadach.

Nowe sklepy w Focusie

– Globalne marki stawiają na obiekty o ułatwionym dostępie dla mieszkańców, o wyróżniającym się wizerunku, a także na takie, które realizują cele zgodne z misją najemcy. CH Focus idealnie wpisuje się w wymagania, jakie stawia Lovisa. Jest to światowy brand, który czerpie inspiracje ze stylu ulicznego i trafia do młodych, świadomych kobiet. Otwarcie Lovisa w CH Focus poszerza portfolio najemców biżuteryjnych o nowy, modny brand, który z pewnością spełni wymagania naszych klientów – mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

To kolejny w ostatnim czasie nowy punkt w CH Focus. W ostatnich tygodniach zostały otwarte także: oferująca autorską biżuterię wyspa Tarabuso, voucheromat Wyjątkowy Prezent, sklep zoologiczny Moby Dick oraz stoisko Prezent Marzeń.

Nowy sklep w Focusie. To już drugi punkt w Bydgoszczy
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments