Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
85% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 2 • L 1
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
-0C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportNowy zawodnik Łuczniczki. Środkowy zadebiutuje w niedzielę?
10.11.2017 | 19:19

Nowy zawodnik Łuczniczki. Środkowy zadebiutuje w niedzielę?

Nowy zawodnik może zadebiutować już w niedzielnym meczu Łuczniczki.

Na zdjęciu: Patryk Akala został nowym zawodnikiem Łuczniczki.

Fot. Morze Bałtyk TV (fragment nagrania)

Włodarze Łuczniczki Bydgoszcz zakontraktowali nowego zawodnika. Do klubu dołączył środkowy Patryk Akala.

Akala trafił do Łuczniczki ze względu na kłopoty zdrowotne podstawowych środkowych. Od dłuższego czasu nie może grać Mateusz Sacharewicz (zmaga się z urazem mięśni brzucha), a z kontuzją gra kapitan Wojciech Jurkiewicz.

Warto nadmienić, że Akala w przeszłości występował m.in. w Morzu Szczecin, Czarnych Radom i AZS-ie AGH Kraków, a przed dwoma laty z powodów formalnych upadł temat jego transferu do Jastrzębskiego Węgla. W minionym sezonie reprezentował barwy Aluronu Virtu Warty Zawiercie. I co ciekawe, może on w barwach Łuczniczki zadebiutować… właśnie w meczu przeciwko swojemu byłemu klubowi! Włodarze Łuczniczki dopełnili już wszelkich formalności i transfer został zatwierdzony.

– Patryk dołączył do naszego zespołu ze względu na problemy zdrowotne, jakie ma Mateusz Sacharewicz, Wojtek Jurkiewicz.  Potrzebowaliśmy kogoś kto wzmocni zespół, bo nie możemy ryzykować i pozostać z tylko jednym juniorem.  Patryk jest bardzo charakterny, to typ walczaka, który powalczy o każdą piłkę i kogoś takiego właśnie potrzebowaliśmy – powiedział trener Jakub Bednaruk.


Powiązane treści