[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

O.S.T.R. wystąpi w Bydgoszczy! Sprawdź szczegóły koncertu

Dodano: 13.07.2020 | 11:21

Na zdjęciu: Plakat promujący bydgoski koncert O.S.T.R.

Fot. mat. prasowe

Po ponad 100 dniach przerwy O.S.T.R. wraca do regularnego koncertowania. 25 lipca raper wystąpi w Bydgoszczy na drugim koncercie po przerwie spowodowaną epidemią koronawirusa. Z uwagi na spełnienie obowiązujących wymogów sanitarnych, liczba biletów jest ograniczona, a ich sprzedaż prowadzona jest przez Internet.

Adam „O.S.T.R.” Ostrowski to muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od 20 lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

W sobotę, 25 lipca O.S.T.R. zagra drugi po epidemicznej przerwie koncert. Odbędzie się on w bydgoskim Wakeparku w Myślęcinku. Jak podkreślają organizatorzy, będzie to wielki powrót rapera po ponad roku od ostatniego koncertu w Bydgoszczy. – Dla wszystkich fanów rapera z rodem z Łodzi to będzie prawdziwe święto. W pięknym plenerze będziecie znowu mogli poczuć energię, jaką daję na swoich koncertach O.S.T.R. – informują.

Pierwsza pula biletów na występ rapera wyprzedała się w 24 godziny, ale wciąż dostępna jest druga pula wejściówek. Można je zakupić za pośrednictwem serwisu Going [KLIKNIJ TUTAJ]. Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00 – więcej szczegółów znajdziecie na facebookowym wydarzeniu.

O.S.T.R. wystąpi w Bydgoszczy! Sprawdź szczegóły koncertu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments