Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
78% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 3 • L 1
2C
Czw
4C
Pt
1C
Sob
5C
Nd
2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIObejrzyj kultowy Musical „Metro”. Na żywo!
11.01.2016 | 20:46

Obejrzyj kultowy Musical „Metro”. Na żywo!

Bydgoszcz znalazła się na ogólnopolskiej trasie z okazji 25-lecia musicalu "Metro".

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie

Fot. materiały prasowe

Dobra wiadomość dla mieszkańców Bydgoszczy, którzy chcieliby obejrzeć słynny Musical „Metro” – już 19 marca możecie zobaczyć go na żywo w swoim mieście.

To niesamowite muzyczno-taneczne widowisko odbędzie się na scenie rozstawionej w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy. Udział w nim wezmą znane gwiazdy oraz młodzi artyści z Teatru Studio Buffo. W aktualnej obsadzie znajdują się m.in. Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska, Mariusz Czajka oraz Artur Chamski.

Musical opowiada o spełniających się marzeniach, nadchodzących rozczarowaniach oraz o władzy pieniądza. Przekonują się o tym młodzi ludzie, którzy wystawiają spektakl na podziemnych peronach metra. Widzami są pasażerowie. Przedstawienie budzi ogromną sensację i artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. W musicalu nie brakuje oczywiście wątków romantycznej miłości.

„Metro” po raz pierwszy zostało przedstawione na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Premiera spektaklu odbyła się 30 stycznia 1991 roku. Od tego czasu musical był już wielokrotnie wystawiany w Polsce, jak i za granicą. W tym roku z okazji 25-lecia istnienia musicalu została zorganizowana trasa, podczas której jest on wystawiany w wybranych polskich miastach. Bydgoszcz znalazła się w tym gronie.

Bilety na 115 minutowe przedstawienie można kupić na oficjalnej stronie Musicalu „Metro”, w sieciach Ticketpro i Eventim oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert. Ceny uwarunkowane są od miejsc. Najtańszy bilet kosztuje 59 zł, a najdroższy można nabyć za 200 zł.


Powiązane treści