[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Będzie głośno w mieście. Kolejny dzień z oblotem samolotu

Dodano: 22.06.2022 | 11:10

Na zdjęciu: WZL nr 2 w Bydgoszczy poinformowało o zaplanowanych na środę oblotach samolotu.

Fot. Archiwum

To będzie kolejny głośny dzień w Bydgoszczy. Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 poinformowały w komunikacie o oblocie samolotu.

Od wczorajszego przedpołudnia, na grupach związanych z mieszkańcami Bydgoszczy w mediach społecznościowych pojawiły się informacje o potężnym huku, który miał być słyszany na praktycznie wszystkich osiedlach, ale także w okolicznych miejscowościach.

Okazało się, że było to spowodowane oblotem samolotu, który wczoraj prowadzony był przez cały dzień, podobnie będzie dzisiaj. Jak informują w komunikacie Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2, w środę (22 czerwca) oblot samolotu planowany jest w godzinach 9:00 – 17:00. – W związku z oblotem może występować uciążliwość spowodowana podwyższonym poziomem hałasu w środowisku – czytamy w treści komunikatu.

Oprócz oblotu samolotu, na poligonie pod Toruniem przez najbliższe trzy dni planowane są wojskowe ćwiczenia, w trakcie których m.in. planowany jest na czwartek lot śmigłowców z Inowrocławia.

Będzie głośno w mieście. Kolejny dzień z oblotem samolotu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments