Bydgoszcz
-2C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H -1 • L -3
1C
Pt
3C
Sob
4C
Nd
4C
Pon
5C
Wt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaOdwołany kultowy koncert w Bydgoszczy. „Do zobaczenia w 2019 roku”
Muszla Fest 2017_SG (1)
02.03.2018 | 11:31

Odwołany kultowy koncert w Bydgoszczy. „Do zobaczenia w 2019 roku”

Koncert miał odbyć się w połowie sierpnia.

Na zdjęciu: W tym roku miała odbyć się szesnasta edycja Muszli Fest.

Fot. Stanisław Gazda

Złe informacje dla fanów muzyki. Nie odbędzie się tegoroczna edycja koncertu Muszla Fest.

W tym roku na koncercie mieli zagrać między innymi: Spider Crew, Abbadon i Dzieciuki. Impreza miała odbyć się w połowie sierpnia w Myślęcinku. Wiadomo już, że szesnasta edycja koncertu nie dojdzie w tym roku do skutku.

– Ze smutkiem przekazuję informację, że szesnasta edycja festiwalu Muszla Fest nie odbędzie się – pisze w oświadczeniu na Facebooku Krzysztof Kornak, organizator koncertu. Co jest powodem odwołania tegorocznej edycji koncertu? Finanse. Jak tłumaczy we wpisie, organizatorom nie udało się zgromadzić odpowiedniego budżetu, który pozwoliłby na przeprowadzenie imprezy przynajmniej na poziomie z ubiegłego roku. – Niestety, Muszla nie otrzymała wsparcia z publicznych środków, a bez tego nie ma możliwości zrobienia imprezy na zadowalającym poziomie – dodaje Kornak. I przyznaje, że nie chciałby tego, aby poziom imprezy spadł. – Nie chciałbym się cofać lub robić coś na pół gwizdka – zaznacza organizator koncertu.

Próbowaliśmy uzyskać od niego więcej szczegółów, ale nie chciał na ten temat rozmawiać. – Odsyłam do wpisu na portalu społecznościowym – przekazuje Kornak w rozmowie z naszym dziennikarzem. Padło jednak zapewnienie, że w przyszłym roku impreza ma się odbyć i ma stać na jeszcze lepszym poziomie. – Przepraszam rozczarowanych i wszystkim sympatykom Muszla Fest mówię: do zobaczenia w 2019 roku – kończy organizator koncertu.


Powiązane treści