Bydgoszcz
7C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 7 • L 7
14C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportOponeo Wakacje z Chemikiem zakończone! [ZDJĘCIA]
31.07.2021 | 08:36

Oponeo Wakacje z Chemikiem zakończone! [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Uczestnicy Oponeo Wakacji z Chemikiem odebrali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Fot. Szymon Fiałkowski

Oponeo Wakacje z Chemikiem 2021 zakończone. W czwartek uczestnicy odebrali pamiątkowe dyplomy oraz piłkarskie upominki.

Była to już dziewiąta edycja akcji, która jest organizowana od 2012 roku. Przez cały lipiec dzieci do 12. roku życia brały udział w bezpłatnych treningach prowadzonych przez trenerów i trenerki z Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz.

W akcji uczestniczyło ponad 300 młodych adeptów futbolu. W czwartek, podczas uroczystego zakończenia na boisku przy ul. Glinki 79, odebrali oni pamiątkowe dyplomy i piłkarskie upominki.

Cieszymy się, że po przerwie spowodowanej epidemią udało się wrócić do akcji i dzieci ponownie spędziły wakacje na boiskach Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz. Wszystkich tych, którzy chcieliby regularnie trenować, już dziś zapraszamy do kontaktu. Zajęcia w klubie rozpoczną się wraz z początkiem roku szkolnego – mówi prezes klubu Dominik Malicki.

Głównymi partnerami akcji były: Miasto Bydgoszcz, Oponeo, Grupa Moderator, Polski Związek Piłki Nożnej, Kujawsko-Pomorski Związki Piłki Nożnej, JAKO, SM Budowlani i RSM Jedność, a patronami medialnymi – MetropoliaBydgoska.PL i TVP Bydgoszcz. Zadanie zrealizowane zostało z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści