[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Orlen w ruchu. Nowy punkt powstał w bydgoskiej galerii handlowej

Dodano: 04.12.2021 | 19:58

Na zdjęciu: Orlen w ruchu to nowy format proponowany przez polski koncern paliwowy.

Fot. Sebastian Torzewski

W CH Rondo został otwarty „ORLEN w ruchu”. Punkt polskiego koncernu paliwowo-energetycznego znajduje się w miejscu, gdzie wcześniej funkcjonował salonik prasowy Ruch.

„ORLEN w ruchu” to efekt przejęcia przez PKN Orlen kontroli nad Ruchem. Saloniki prasowe w całej Polsce stopniowo przechodzą rebranding. Teraz przyszedł czas na punkt w CH Rondo. Można znaleźć w nim już nie tylko gazety, ale też kawę i hot-dogi znane ze stacji PKN Orlen.

„ORLEN w ruchu” to oferta dla tych, którzy większą część dnia spędzają w biegu, poruszając się pieszo lub komunikacją miejską i potrzebują przekąsek wygodnych do zjedzenia, ale nie chcą iść na kompromis w kwestii jakości. Chcą, by to co jedzą, było starannie skomponowane, świeże i zdrowe dlatego w naszych punktach obok dobrej kawy i hot dogów, będą mogli kupić również najwyższej jakości dania gotowe do szybkiego odgrzania po powrocie do domu – mówiła w czerwcu podczas otwarcia pierwszego punktu w Warszawie Patrycja Klarecka, członek zarządu PKN ORLEN ds. Sprzedaży Detalicznej.

W ramach formatu „ORLEN w ruchu” mają powstawać trzy rodzaje obiektów – 20-metrowe, 60- lub 70-metrowe oraz autonomiczne kąciki kawowe na dworcach, lotniskach i w biurowcach. We wszystkich obiektach działa program lojalnościowy ORLEN VITAY oraz usługa nadawania i odbierania przesyłek „ORLEN paczka”.

Według zapowiedzi PKN Orlen z sierpnia, do końca roku miało powstać 40 punktów „ORLEN w ruchu”, a w sumie – około 900. Do 2030 roku koncern planuje zainwestować w rozwój działalności detalicznej ok. 11 mld zł.

Orlen w ruchu. Nowy punkt powstał w bydgoskiej galerii handlowej
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gumiś
gumiś
1 rok temu

Mają rozmach sk*rwysyny. Za nasze pieniądze wydane na paliwo!

XDD
XDD
1 rok temu

„Zdrowa żywność” – hot dogi z orlenu!!! 🤣🤣🤣

Kikol
Kikol
1 rok temu

A paliwo dla swoich kiedy będą sprzedawać? Zdrowa żywność? Hot dogi? Jprdl szczam na nich i na ich paliwo

Kikol
Kikol
1 rok temu

Do gumiś: nie tankuj u nich…będziesz zdrowszy psychicznie.

Długi
Długi
1 rok temu

Zdradzę Wam sekret, czy tankujesz na Orlenie, BP, Shellu czy innej stacji paliwo zawsze masz z Płocka lub Gdańska. Paliwo jest takie same a na 10t towaru np BP dodaje 5l dodatku i sprzedaje jako SUPER paliwo. Zysk na litrze jest przeważnie taki sam dla wszystkich firm, ale w przypadku Orlenu i Lotosu zostaje w Polsce..

Basia
Basia
1 rok temu

jakość paliwa by lepiej poprawili