Bydgoszcz
5C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 5 • L 4
11C
Wt
11C
Sr
13C
Czw
13C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaOscarowi faworyci w kinie Helios. Podczas nocnego maratonu filmowego
08.02.2017 | 08:36

Oscarowi faworyci w kinie Helios. Podczas nocnego maratonu filmowego

W trakcie maratonu widzowie zobaczą cztery filmy.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. materiały prasowe

Za nieco ponad dwa tygodnie, 26 lutego, odbędzie się 89. gala wręczenia nagród Akademii Filmowej. W konkursie uwzględnionych jest wiele wybitnych filmów, a kilka spośród nich będzie można obejrzeć podczas Maratonu Oscarowego w kinie Helios zaplanowanego na 17 lutego.

W ciągu zaledwie jednej nocy zaprezentowane zostaną aż cztery filmy, które łącznie zawalczą o prawie trzydzieści statuetek! Maraton rozpocznie się o godzinie 23:00. Jako pierwszy zostanie wyświetlony film „La La Land”, który został nominowany aż w czternastu kategoriach! Przedstawiona jest w nim historia początkującej aktorki i muzyka jazzowego, których połączy wspólne pragnienie robienia tego, co kochają. Następnie widzowie będą mogli zobaczyć film „Jackie” z Natalie Portman, która wcieli się w rolę Jacqueline Bouvier Kennedy . Produkcja to relacja wydarzeń z życia Jackie bezpośrednio po zamachu i zabójstwie jej męża, prezydenta Johna F. Kennedy’ego w 1963 roku.

Po krótkiej przerwie zaprezentowany zostanie dramat wojenny opowiadający nieprawdopodobną historię człowieka, który został sanitariuszem, by nie musieć zabijać: „Przełęcz ocalonych”. Ostatnim seansem podczas oscarowej nocy będzie jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku, znakomity kryminał „Aż do piekła” w gwiazdorskiej obsadzie (Jeff Bridges, Chris Pine, Ben Foster).

Maraton zakończy się następnego dnia rano. Bilety uprawniające do udziału w nim można kupić w cenie 32 zł (ulgowy) oraz 36 zł (normalny). Jednak ci, którzy już teraz wiedzą, że nie może ich nie być na tym wydarzeniu, mają szansę nabyć wejściówkę w promocyjnej cenie. Do tego czwartku bilet kosztuje jedynie 27 zł.

Kupując bilet zyskujemy nie tylko możliwość obejrzenia wszystkich czterech filmów. Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie maratonu.


Powiązane treści