Bydgoszcz
14C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 14 • L 14
5C
Pon
8C
Wt
7C
Sr
6C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIOsiem horrorów na Halloween. W bydgoskim Heliosie
09.10.2017 | 14:21

Osiem horrorów na Halloween. W bydgoskim Heliosie

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego wydarzenie.

Fot. mat. pras.

Podwójny Maraton Halloween to propozycja kina Helios dla wszystkich fanów mocnych filmowych wrażeń. Dwa zestawy i aż osiem najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na maratończyków z okazji Halloween 2017!

W pierwszym zestawie zostaną zaprezentowane cztery znakomite filmy, których jedynym celem jest… śmiertelnie wystraszyć każdego widza. Na początek w repertuarze znajdą się przedpremierowe tytuły: „Slamber”, a następnie „Redwood” oraz „Mroczna Pieśń” (dostępna wyłącznie w kinach Helios!). Dzieła dopełni „Krucyfiks”, który trafił do zestawu chwilę po swej premierze.

Druga propozycja to również prawdziwa uczta dla miłośników filmów grozy. Na początku widzowie zobaczą przedpremierowy pokaz „Dead Awake” i uznawany za jeden z najmocniejszych horrorów tego roku „To przychodzi po zmroku”. Potem dwa kolejne, dostępne wyłącznie w kinach sieci Helios, przedpremierowe pokazy filmów „Męczennicy” i „Co się wydarzyło w Gracefield”.

W obu terminach, 27 i 31 października, maratończycy będą mogli wybierać spośród aż ośmiu horrorów! Widzowie muszą samodzielnie podjąć decyzję, na który z zestawów wystarczy im odwagi… A może będą tacy, którzy skuszą się na oba? Sieć kin Helios zaprasza do zakupu biletów na najbliższe seanse z cyklu NMF w kasie bydgoskiego kina oraz na stronie internetowej: www.helios.pl/nmf_halloween.


Powiązane treści