[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Ostatni tydzień kampanii. Mateusz Morawiecki w poniedziałek przyjedzie do Kujawsko-Pomorskiego

Dodano: 05.07.2020 | 23:18
Mateusz Morawiecki

Wizyta premiera zaplanowana jest na poniedziałkowe popołudnie.

Na zdjęciu: Mateusz Morawiecki przed pierwszą turą wyborów prezydenckich zachęcał do głosowania na Andrzeja Dudę m.in. w bydgoskim Starym Fordonie. Jutro odwiedzi Kujawsko-Pomorskie, a w planie będzie wizyta m.in. u strażaków w Grudziądzu.

Fot. Szymon Fiałkowski

To już ostatni tydzień kampanii przed drugą turą wyborów prezydenckich. W poniedziałkowe (6 lipca) popołudnie, na Kujawy i Pomorze przyjedzie szef rządu.

Mateusz Morawiecki aktywnie włączył się w kampanię ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudy. A wyniki sondażowe pokazują, że różnica między obecnym prezydentem a kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim jest minimalna.

Premier kontynuuje objazd po kraju. W niedzielę (5 lipca) odwiedził sześć miejscowości na Pomorzu i Pomorzu Zachodnim, zaś jutro gościć będzie w województwie kujawsko-pomorskim. Wizyta szefa rządu rozpocznie się przed południem w jednostce straży pożarnej w Grudziądzu, gdzie wręczone zostaną promesy na zakup nowych wozów strażackich.

W planach wizyty premiera Morawieckiego w naszym regionie są także dwa spotkania z samorządowcami. Jak podaje Kancelaria Premiera, do pierwszego z nich dojdzie około godziny 14:00 w Chełmży, a do drugiego – o 17:00 w Tucholi. Premier w godzinach popołudniowych odwiedzi także jedną z firm w Bysławiu. Zaplanowano również otwarte spotkania z mieszkańcami, które mają się odbyć na rynku w Świeciu i Więcborku. Premier ma odwiedzić także Kowalewo Pomorskie oraz Chełmno.

Ostatni tydzień kampanii. Mateusz Morawiecki w poniedziałek przyjedzie do Kujawsko-Pomorskiego
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments