[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Ostatnie mieszkania w inwestycji na Górzyskowie! Będą gotowe wiosną przyszłego roku [ZDJĘCIA]

Dodano: 29.09.2021 | 12:00

Na zdjęciu: Realizacja inwestycji Nest przebiega zgodnie z planem.

Fot. nadesłane

Na ulicy Gołębiej, w samym sercu Górzyskowa trwa realizacja inwestycji mieszkaniowej Nest. Prace konstrukcyjne dobiegły już końca. Jak informuje inwestor – Arkada Invest – budynek będzie gotowy wiosną przyszłego roku.

Górzyskowo – z racji niewielkiej odległości od centrum i kameralnej zabudowy – jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszczy przez osoby poszukujące mieszkania. Dla tych, którzy szukają nowego lokum z rynku pierwotnego, interesującą propozycję ma Arkada Invest – bydgoski deweloper o 20-letnim stażu na rynku.


Od pewnego czasu na rynku mieszkań deweloperskich widać wzrost cen mieszkań spowodowany m.in. podwyżkami cen materiałów budowlanych. Dowiedzieliśmy się jednak, że decydując się teraz na zakup mieszkania i podpisując umowę z deweloperem można być pewnym gwarancji ceny mieszkania.


Latem ubiegłego roku Arkada rozpoczęła realizację inwestycji Nest przy ulicy Gołębiej 67. Powstaje tam trzypiętrowy budynek z 52 mieszkaniami i halą garażową, który wpasowuje się w otoczenie Górzyskowa. W budynku NEST znajdują się mieszkania o powierzchni od 31 do 87 mkw, które świetnie nadają się zarówno dla singli, jak i dla całej rodziny. Są to mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Dużym udogodnieniem są tarasy i balkony – można je urządzić wedle upodobań. Ci, którzy wybiorą mieszkanie na parterze, będą mieli też do dyspozycji ogródek.

Inwestycję charakteryzują duże trzyszybowe okna, zapewniające odpowiednie światło w pomieszczeniach. Warto dodać, że okna są też wyposażone w nawiewniki i filtry antysmogowe, a parapety są wykonane z konglomeratu. Mieszkania będą posiadać dodatkowo wideodomofony i przyłącza do klimatyzacji, Komunikacja w budynku będzie odbywać się za pośrednictwem dwóch klatek schodowych z nowoczesnymi windami. Na zmotoryzowanych czekają miejsca w podziemnej hali garażowej lub miejsca parkingowe zewnętrzne.

Jak informuje Arkada, realizacja inwestycji Nest przebiega zgodnie z planem. Konstrukcja budynku została już ukończona. Teraz rozpoczynają się prace nad jego elewacją – rusztowania pojawiły się na południowej i wschodniej ścianie budynku. Wstawiane są także okna. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z planem – jej zakończenie przewidziano na przełom I i II kwartału 2022 roku. Oznacza to, że mieszkańcy otrzymają klucze do nowych mieszkań już na wiosnę.

W ofercie dewelopera pozostały jeszcze ostatnie wolne mieszkania. Zapoznaj się z ofertą [LINK] i zamieszkaj przy Gołębiej!

Ostatnie mieszkania w inwestycji na Górzyskowie! Będą gotowe wiosną przyszłego roku [ZDJĘCIA]