Bydgoszcz
23C
Niebo częściowo zachmurzone
49% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 23 • L 23
24C
Nd
24C
Pon
24C
Wt
25C
Sr
25C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesOtwarcie Outlet Center Bydgoszcz już w sobotę! Sprawdź, jakie sklepy znajdą się w centrum [GODZINY OTWARCIA, LISTA SKLEPÓW]
Outlet Center Bydgoszcz
23.05.2018 | 12:50

Otwarcie Outlet Center Bydgoszcz już w sobotę! Sprawdź, jakie sklepy znajdą się w centrum [GODZINY OTWARCIA, LISTA SKLEPÓW]

Pierwsi klienci nowego centrum mogą liczyć na wiele atrakcji.

Na zdjęciu: Wizualizacja Outlet Center Bydgoszcz.

Fot. mat. prasowe

SMART Outlet Center przy ulicy Fordońskiej zostanie otwarty już w najbliższą sobotę. Przedstawiamy informacje o sklepach, jakie znajdują się w centrum oraz atrakcje, jakie zaplanowano w pierwszy weekend funkcjonowania centrum wyprzedażowego.

W SMART Outlet Center Bydgoszcz rozpoczną działalność takie sklepy jak Puma, Adidas/Reebok/New Balance, 4F, Monnari, Dajar, Only, Vestus, Kubenz, Lavard, Lucia, Home&Cook, Ewtex, New Vision i Enzo, Martes Sport, eSmoking World, Świat GSM, Gee One, Femme Stage, New Vision, Dolce Caffe, Maszyneria, Fraas oraz Inmedio. W nowym obiekcie będzie również dostępna oferta samochodów Volkswagen z pobliskiego salonu AJ Motors. Ciekawostką jest fakt, że na parkingu przed centrum zostanie uruchomiona stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Kolejne sklepy w centrum będą otwierać się w najbliższych dniach. Na początku czerwca działalność rozpocznie salon CCC oraz sklep Italian Fashion i sklep z artykułami dla dzieci Lazy Frog. Później otwarty zostanie kolejny w Bydgoszczy sklep Media Expert.

SMART Outlet Center zostanie oficjalnie otwarte 26 maja o godzinie 10:00. Z tej okazji na pierwszych klientów czekają takie atrakcje jak malowanie twarzy oraz rozdawanie koszulek, balonów i słodyczy. Dla dorosłych przygotowano quizy i zabawy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

Centrum wyprzedażowe będzie otwarte w sobotę w godzinach 10:00 – 21:00, a w niedzielę od 10:00 do 20:00.

Powiązane treści