Pałac lepszy od Legionovii. Po dramatycznym meczu
Dodano: 29.04.2016 | 21:28Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu wygrały w piątek w Legionowie.
Fot. ST/archiwum
W piątkowym meczu OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz wygrały z Legionovią Legionowo 3:2 i w rywalizacji o 9. miejsce na koniec sezonu zwyciężyły 2:1. MVP spotkania została Natalia Misiuna.
OrlenLiga (o miejsca 9-12)
Legionovia Legionowo – KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:12, 21:25, 25:19, 17:25, 12:15)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Ziółkowska, Maternia, Krzywicka, Misiuna, Nowakowska (libero) oraz Śmieszek, Fojucik, Minicz.
MVP: Natalia Misiuna
Stan rywalizacji (do dwóch zwycięstw): 2:1 dla Pałacu
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026














![Pałac nie odpuszcza walki o play-off w Tauron Lidze, coraz trudniejsza sytuacja siatkarzy BKS-u [ZDJĘCIA] 27-02-2026_siatkówka_Tauron Liga Siatkarek_Metalkas Pałac Bydgoszcz – Volley Wrocław_Marta Łyczakowska, Gabriela Dębowska, Joanna Garncarz_fot DStonski](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/03/27-02-2026_siatkowka_Tauron-Liga-Siatkarek_Metalkas-Palac-Bydgoszcz-Volley-Wroclaw_Marta-Lyczakowska-Gabriela-Debowska-Joanna-Garncarz_fot-DStonski-150x150.jpg)



