Pałac powalczył w Bielsku-Białej. Ale wraca bez punktów
Dodano: 26.02.2017 | 21:37Bydgoszczanki przegrały z BKS-em Bielsko-Biała.
Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu zajmują 12. miejsce w Orlen Lidze.
Fot. Jacek Gil
W niedzielnym meczu OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały z BKS-em Bielsko Biała 1:3. Po 22. kolejkach zajmują ósme miejsce w tabeli. W sobotę, w meczu derbowym, podejmą Budowlanych Toruń.
22. kolejka OrlenLigi
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Śmieszek, Krawulska, Krzywicka, Misiuna, Nowakowska (libero) oraz Jagodzińska, Fojucik.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026


















