Pałac przegrał we własnej hali. Lepsze okazały się rzeszowianki
Dodano: 20.03.2016 | 20:37Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu odniosły w tym sezonie zaledwie cztery zwycięstwa.
Fot. ST/archiwum
W niedzielnym meczu OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały z Developresem SkyRes Rzeszów 1:3. Podopieczne Adama Grabowskiego wygrały pierwszą partię, lecz w kolejnych musiały uznać wyższość przyjezdnych. Rewanż w Rzeszowie zaplanowano na czwartek.
OrlenLiga (mecz o miejsca 9-12)
Pałac Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:27)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Ziółkowska, Maternia, Krzywicka, Misiuna, Nowakowska (libero) oraz Fojucik, Bałdyga, Minicz, Śmieszek
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026


















