Pałac zawalczył w Rzeszowie. Wywiózł jeden punkt
Dodano: 07.03.2016 | 21:12Na zdjęciu: Za tydzień siatkarki Pałac zakończą rundę zasadniczą.
Fot. ST/archiwum
W meczu 21. kolejki OrlenLigi siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały na wyjeździe z Developresem SkyRes Rzeszów 2:3. Pierwsze dwa sety padły łupem gospodyń, później pałacanki wyrównały, ale w tie-breaku ostatecznie lepsze okazały się zawodniczki z Rzeszowa. W sobotę, w ostatnim meczu rundy zasadniczej, Pałac podejmie Legionovię.
21. kolejka OrlenLigi
Developres SkyRes Rzeszów – Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:20, 25:23, 18:25, 22:25, 15:10)
Pałac: Pleśnierowicz, Kuligowska, Misiuna, Maternia, Krzywicka, Śmieszek, Nowakowska (libero) oraz Ziółkowska, Minicz, Bałdyga.
MVP: Lucyna Borek
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026


















