Pałac zawalczył we Wrocławiu. Potrzebny był tie-break
Dodano: 12.03.2017 | 20:12W niedzielę Pałac ugrał punkt we Wrocławiu.
Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu przegrały z Impelem Wrocław.
Fot. Jacek Gil/archiwum
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz zdobyły punkt w meczu z Impelem Wrocław. W 24. kolejce OrlenLigi bydgoszczanki przegrały z wiceliderem ligowej tabeli 2:3.
Podopieczne Adama Grabowskiego w niedzielę (19.03) rozegrają ostatni mecz fazy zasadniczej we własnej hali. W Łuczniczce Pałac zmierzy się z Tauron MKS-em Dąbrowa Górnicza (14:45).
24. kolejka Orlen Ligi
IMPEL WROCŁAW – PAŁAC BYDGOSZCZ 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026


















