Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pałac zawalczył we Wrocławiu. Potrzebny był tie-break

Dodano: 12.03.2017 | 20:12

W niedzielę Pałac ugrał punkt we Wrocławiu.

Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu przegrały z Impelem Wrocław.

Fot. Jacek Gil/archiwum

Siatkarki Pałacu Bydgoszcz zdobyły punkt w meczu z Impelem Wrocław. W 24. kolejce OrlenLigi bydgoszczanki przegrały z wiceliderem ligowej tabeli 2:3.

Podopieczne Adama Grabowskiego w niedzielę (19.03) rozegrają ostatni mecz fazy zasadniczej we własnej hali. W Łuczniczce Pałac zmierzy się z Tauron MKS-em Dąbrowa Górnicza (14:45).

24. kolejka Orlen Ligi
IMPEL WROCŁAW – PAŁAC BYDGOSZCZ 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)

Sebastian Torzewski