Pałac zwycięstwem zakończył sezon
Dodano: 09.04.2017 | 14:27Na zdjęciu: Siatkarki Pałacu Bydgoszcz zakończyły sezon.
Fot. Jacek Gil
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz zwycięstwem w rewanżowym meczu z Enea PTPS Piła zakończyły sezon 2016/2017 OrlenLigi. Bydgoszczanki wygrały w sobotę na wyjeździe po tie-breaku, choć przegrywały już 0:2. Pałac uplasował się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli.
ORLENLIGA – II MECZ O 11. MIEJSCE – 7.04.2017 R.
ENEA PTPS PIŁA – PAŁAC BYDGOSZCZ 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)
Pierwszy mecz: 3:1 dla Enea PTPS Piła.
ENEA PTPS: Szubert 2, Babicz 14, Ogoms 15, Kwiatkowska 21, Urban 2, Stencel 12 oraz Markiewicz (L), Kucińska (L), Austin 12, Kucharska 1, Kukulska 1, Baran, Piśla 1.
PAŁAC: Pleśnierowicz 3, Kuligowska 10, Ziółkowska 21, Krawulska 22, Fojucik 8, Misiuna 8 oraz Nowakowska (L), Portalska (L), Bałdyga 3, Krzywicka 2, Dąbrowska 8.
Sędziowali: Adam Mituta, Mariusz Fiutek.
Komisarz OrlenLigi: Bartłomiej Soroka.
Widzów: 750.
MVP meczu: Marta Ziółkowska (Pałac Bydgoszcz).
- Maciej Figas: Sukces Opery Nova to efekt pracy wielu ludzi - 23 czerwca 2026
- Wojciech Pawłowski to solid striker. Strzelił… 2 gole w bydgoskiej B klasie - 23 czerwca 2026
- Zmiany w parafiach Bydgoszczy i regionu. Mamy listę - 23 czerwca 2026


















