Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pancake Planet ma stałą miejscówkę. Lokal w samym centrum miasta

Dodano: 14.03.2023 | 09:42

Na zdjęciu: Pancake Planet będzie teraz funkcjonować przy ul. Gdańskiej 5.

Fot. mat. nadesłane

Naleśniki i inne słodkości z Pancake Planet będą dostępne w stałym punkcie. Wkrótce nastąpi otwarcie lokalu w samym centrum miasta.

Food truck Pancake Planet jest od dawna znany bydgoszczanom. Wielokrotnie pojawiał się na różnych imprezach w mieście, a przez pewien czas stacjonował na parkingu Akademii Piłkarskiej Chemika przy ul. Glinki 79. Ostatnio naleśniki i inne słodkości można było zjeść także na Bydgoskim Jarmarku Świątecznym.

Teraz właściciele Pancake Planet w końcu otworzą punkt stacjonarny. Uda się to w kamienicy przy ul. Gdańskiej 5, w lokalu gdzie mieści się Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Część oferty będzie stanowić dobrze znane menu Pancake Planet, a część – zupełnie nowe propozycje.

Czytaj także: Nasza recenzja food trucka Pancake Planet

W kamienicy przy Gdańskiej 5 mieściła się kiedyś Księgarnia Współczesna. – Cieszymy się, że możemy znów ożywić tę przestrzeń. Wpadnijcie do nas z przyjaciółmi albo z ciekawą książką. Dajemy Wam miejsce z kawą, herbatą, szarlotką i klimatyczną muzyką, a to dopiero początek – mówi Asia Borońska z Pancake Planet.

Właściciele Pancake Planet zwrócili się z prośbą do bydgoszczan, aby przynieśli po jednej książce. Dzięki temu uda się zapełnić wiele nadal pustych półek kawiarni. – Odwdzięczymy się stałą zniżką na aromatyczną kawę i ulubioną herbatę. Sprawmy razem, aby Bydgoszcz była jeszcze przytulniejsza – mówi Asia Borońska.

Lokal ma zostać otwarty w najbliższych dniach.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments