Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Para do gara. Bydgoszczanie w nowym programie telewizyjnym!

Dodano: 01.09.2023 | 22:08

Na zdjęciu: Jacek i Magdalena z Bydgoszczy wezmą udział w nowym programie telewizyjnym.

Fot. mat. prasowe

Magdalena i Jacek z Bydgoszczy wzięli udział w nowym programie telewizyjnym TV 4. On będzie gotować, a ona będzie tłumaczyć, co i jak.

„Para do gara. Ona mówi, on gotuje” to nowy program rozrywkowy TV 4. Gospodarze będzie Mateusz Gessler, a uczestnikami – trzy pary, które będą rywalizować o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego.

Co odróżnia program od innych? Otóż na wstępie Gessler zademonstruje uczestniczkom, jak wykonać potrawę. Panie nie będą mogły robić notatek. Następnie będą oglądać swoich partnerów na ekranie i porozumiewać się z nimi przez zestaw słuchawkowy, aby wytłumaczyć co panowie mają zrobić. Na przygotowanie dania jest 60 minut.

Oceny i punktacji gotowych potraw uczestniczki dokonają podczas degustacji z zasłoniętymi oczami, a na koniec swoje punkty przyzna także Mateusz Gessler.

W pierwszym odcinku tematem gotowania będzie domowa, polska kuchnia. Wśród rywalizujących uczestników znajdą się Magdalena i Jacek z Bydgoszczy – para z ogromnym poczuciem humoru i zamiłowaniem do przekomarzanek. Ona jest pielęgniarką, a on nie boi się żadnej pracy – w każdej wykazuje pełen profesjonalizm i oddanie. W sobotnim odcinku będą musieli przygotować gołąbki, a za rywali będą mieli pary z Gliwic i Wrocławia.

Format był już realizowany w kilkunastu krajach, między innymi we Francji, Brazylii, Słowacji, Turcji, Tajlandii czy w Niemczech.

Produkcję zrealizowało Constantin Entertainment Polska. Na widzów czeka 20 odcinków. Będą one emitowane w soboty i niedziele o godz. 20:00 na TV 4.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments