Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Paraliż miedzy Bydgoszczą a Toruniem. Zderzenia na obu trasach

Dodano: 07.11.2023 | 11:29

Na zdjęciu: Ruch na DK10 i DK80 jest poważnie utrudniony.

Fot. pixabay

We wtorek przed południem doszło do dwóch zdarzeń drogowych na trasach Bydgoszcz – Toruń. Zarówno na drodze krajowej nr 80, jak i na „dziesiątce” ruch jest poważnie utrudniony.

O godz. 10:44 służby ratownicze zostały wezwane  na DK80 w rejon miejscowości Pędzewo w powiecie toruńskim. Zderzyły się tam trzy pojazdy – samochód osobowy, samochód dostawczy oraz kombajn.

– Poszkodowana jest jedna osoba, która trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego – informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej. Na miejscu jest sześć zastępów. Droga jest obecnie całkowicie zablokowana.

Wypadek na DK10 Bydgoszcz – Toruń

Z utrudnieniami zmagają się też kierowcy na drodze krajowej nr 10 w rejonie zjazdu na park przemysłowy, o czym poinformował nas Czytelnik. Około godz. 10:30 zderzyły się tam samochód ciężarowy marki MAN oraz osobówka marki Skoda.

– Pas w stronę Szczecina jest zablokowany. Ruch odbywa się wahadłowo – mówi mł. asp. Krzysztof Bratz. Policjanci prowadzą działania na miejscu zdarzenia.

Tworzą się duże korki, co potwierdzają mapy natężenia ruchu. Najlepszym sposobem na ich ominięcie jest w tej chwili korzystanie z ul. Nowotoruńskiej.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments