[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Paraliż w okolicach mostu Fordońskiego. Jak doszło do czołowego zderzenia?

Dodano: 05.04.2022 | 13:01

Na zdjęciu: We wtorek rano doszło do wypadku w Strzyżawie.

Fot. pan Grzegorz/nadesłane

Od samego rana kierowcy podróżujący w okolicach mostu Fordońskiego stoją w długich korkach. W Strzyżawie doszło do zderzenia  aut osobowych.

O wypadku informowaliśmy po godz. 8:00. Jak wynikało z pierwszych informacji z miejsca zdarzenia, o godz. 7:53 w Strzyżawie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce wezwano policję, pogotowie ratunkowe i dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Bydgoszczy.

Początkowo droga był zablokowana, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Efektem tego były długie korki – zwłaszcza na moście Fordońskim w kierunku Torunia i na dojeździe do Strzyżawy od strony Ostromecka.

Jak wynika z pierwszych ustaleń funkcjonariuszy policji, kierująca volkswagenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z mitsubishi. Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu została poszkodowana.

Obecnie sytuacja drogowa w rejonie mostu Fordońskiego wygląda już nieco lepiej. Nadal jednak bardzo spowolniony jest dojazd do Strzyżawy od strony Ostromecka.

We wtorek rano doszło także do innego wypadku w województwie kujawsko-pomorskim. Na trasie S5 w miejscowości Dworzysko (powiat świecki) zderzyły się trzy samochody osobowe. W wypadku zginęły trzy osoby podróżujące jednym z pojazdów. Czytaj więcej.

Paraliż w okolicach mostu Fordońskiego. Jak doszło do czołowego zderzenia?
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments