[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Park nad Kanałem – zobacz zdjęcia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej w Bydgoszczy [FOTORELACJA]

Dodano: 07.10.2019 | 10:19

Na zdjęciu:

Fot.

Przy ulicy Nakielskiej 46, blisko centrum miasta i jednocześnie przyrody, w sąsiedztwie jednego z najbardziej urokliwych parków miejskich, powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Zajrzyjcie razem z nami do Parku nad Kanałem i zobaczcie postępy inwestycji.

Nakielska 46 – bądź blisko przyrody

To idealne miejsce dla osób, które chcą w pełni korzystać z uroków miasta, a przy tym cieszyć się naturą. Nowe mieszkania przy ul. Nakielskiej 46 wyróżniają się lokalizacją – niedaleko centrów handlowych, kina, teatru, restauracji, szkół, przedszkoli, najważniejszych ciągów komunikacyjnych, przystanków autobusowych i tramwajowych, a także Plantów nad Kanałem Bydgoskim.

Można tutaj pospacerować z dziećmi, pojeździć na rowerze albo hulajnodze, odpocząć po pracy, odetchnąć świeżym powietrzem i naładować akumulatory. Albo po prostu cieszyć się widokiem – bo część balkonów i tarasów oraz jasnych, przeszklonych apartamentów będzie skierowana właśnie na park, a także na bogaty drzewostan i zabytkowe śluzy wodne.

Park nad Kanałem – nowy adres na mapie Bydgoszczy

Nowa inwestycja to przede wszystkim jakość wykończenia i kameralność. W pięciopiętrowym budynku przy ulicy Nakielskiej 46 zaplanowano 128 mieszkań i apartamentów, w bardzo różnorodnych metrażach, bo od 29 do 105 mkw. Wszystkie przestrzenie zaprojektowano tak, aby były jak najbardziej ustawne, przestronne i przytulne. Na każdą kondygnację dotrzemy cichobieżną windą.

– Dodatkowo mieszkańcy będą mogli korzystać z wygodnych miejsc postojowych w halach garażowych i części wspólnych: pomieszczenia rekreacyjnego, rowerowni, wózkowni oraz wewnętrznej infrastruktury drogowej – podkreśla Magdalena Olszewska, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w Grupie Deweloperskiej PRES.

Całość będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, ogrodzona i monitorowana. Bramy wjazdowe będą sterowane pilotem. W standardzie mieszkań także m.in. rolety zewnętrzne oraz wideodomofony.

Ponadczasowa architektura i jakość wykonania

– Podobnie jak w innych realizowanych przez nas inwestycjach, w Parku nad Kanałem położyliśmy duży nacisk na nowoczesną architekturę i wysokiej jakości, wyselekcjonowane materiały – dodaje Magdalena Olszewska.

Warto wspomnieć, że kolejną inwestycję przy ul. Nakielskiej 46 w Bydgoszczy prowadzi znana Grupa Deweloperska PRES, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wśród inwestycji PRES można wymienić chociażby kultowe Osiedle Sztuk Pięknych, prestiżowy Centropolis w Toruniu czy wyjątkowe Osiedle Sosnowy Las z terenem rekreacyjnym dla mieszkańców, a także inwestycje bydgoskie: Rezydencję Metropolis, położoną przy ul. Dąbrowa 15, zaledwie 400 metrów od Puszczy Bydgoskiej, oraz ciesząca się dużą popularnością Miejską Przystań.

W każdej ze swoich inwestycji PRES zwraca szczególną uwagę na najwyższą jakość wykonania oraz funkcjonalne projektowanie, co przekłada się na wygodne i dobrze zaaranżowane mieszkania.

Park nad Kanałem
www.nakielska46.com.pl
www.pres.com.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments