Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pasterka w klubie

Dodano: 24.12.2015 | 12:40

Gdzie wybrać się na imprezę podczas świąt?

Na zdjęciu: Dobra muzyka zachęca do tego, by wstać z miejsca.

Fot. wolny dostęp

Noc z 24 na 25 grudnia tradycyjnie powinno spędzać się w kościele podczas pasterki. Jednak niektórzy wybierają bardziej nowatorski pomysł i pierwszy dzień świąt rozpoczynają od imprezy w klubie. Gdzie?

Do wyboru mają kilka miejsc. Równo o północy rozpocznie się pasterka w Mózgu zlokalizowanym przy ulicy Parkowej 2. Nieco wcześniej, już o 23:00, wystartuje Pasterka Party w Towarzyska Kafe mieszczącej się w budynku Kamienicy 12 przy ulicy Poznańskiej 12. 24 grudnia można także przyjść do pubu Jack, gdzie o 21:00 rozpocznie się wigilijny wieczór.

Znacznie więcej imprez odbędzie się 25 i 26 grudnia. W tym dniu czynne są niemal wszystkie kluby i puby w Bydgoszczy. Na pewno będzie można zabawić się w miejscach takich jak: Soda, Jack Pub, Metro, Savoy, Awangarda, Arsenał, Epic Club oraz Estrada Stagebar.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje ostatnie z wymienionych miejsc: Estrada Stagebar. Właśnie tam, 26 grudnia odbędzię się tradycyjne, świąteczno-noworoczne spotkanie muzyczne z Bisz i B.O.K, podczas którego wystąpią nie tylko oni, ale także zaproszeni goście. Na scenie pojawią się inni muzycy z województwa kujawsko-pomorskiego, tacy jak Nieznanyklarenz, Tata Kres oraz WMW – W Mieście Wychowani. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 29 zł i można je kupić w klubie Estrada, salonach Empik, Media Markt i innych punktach Ticketpro w całej Polsce. W dniu imprezy cena wejściówki wyniesie 35 zł. Natomiast specjalny bilet kolekcjonerski można nabyć za 40 zł.