Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Patryk Mikołajewski burmistrzem Koronowa. Wygrywa w pierwszej turze

Dodano: 08.04.2024 | 08:35

Na zdjęciu: Patryk Mikołajewski wywalczył reelekcję

Fot. SG

Patryk Mikołajewski został ponownie wybrany na urząd burmistrza Koronowa. Kandydat komitetu „Gmina Koronowo – Kurs na Rozwój” wygrał w pierwszej turze.

Mikołajewski uzyskał 50,41 procentowe poparcie. Na aktualnie urzędującego burmistrza głos oddało 4392 wyborców. Drugie miejsce zajął Stanisław Gliszczyński z komitetu Ziemia Koronowska. Na Gliszczyńskiego zagłosowały 2494 osoby. Dało to 28,62 proc. poparcie. Trzeci wynik uzyskał Krzysztof Gradek (1827 głosów i 20,97 procentowe poparcie).

Wyniki oznaczają, że na kolejną kadencję bez konieczności przeprowadzania drugiej tury został wybrany Patryk Mikołajewski.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Staszek
Staszek
3 miesięcy temu

I co Marian zatkało ka.. ????

Pan Marian
Pan Marian
3 miesięcy temu

Panie Staszku odpowiem -Odpowiadam nie, ludzie błądzą mają prawo to ich wiara . PiS też wygrał wybory ale czy rządzi ?. Kto będzie burmistrzem jest mi obojętne ale kto będzie miał większość w radnych i otrzyma dotacje od Wojewody lub z UE dla Koronowa i okolic jestem pewny, że ta osoba nie będzie burmistrzem Mikołajewskim, któremu gratuluje tylko pensji bo będzie zarabiał tyle co ja od 44 lat zarabiać, to może zrozumie ile kasy dostał od tych którzy wierzą w jego zdolności ja napewno do tych osób nie należę z prostych powodów pochodzę z rodziny Szlacheckiej jak i moja Żona… Czytaj więcej »

Marian zapomniałem
Marian zapomniałem
3 miesięcy temu

Jak to mówią pożyjemy zobaczymy .

Margot
Margot
3 miesięcy temu

Szanowny Panie Marianie, skądże to pochodzenie szlacheckie pańskiej żony i pana? No i powiem szczerze, już się pogubiłam, jest Panu obojętne, kto będzie burmistrzem??? Serio????? Z poprzednich wpisów wynikało zupełnie co innego. Takie psalmy pochwalne jakie pan wygłaszał dla jednego z kandydatów zasługują na nagrodę od Pana Stanisława. Wszystkiego dobrego.

Odpowiedz dla P…Margot
Odpowiedz dla P…Margot
3 miesięcy temu

Odpowiedz jest prosta w moich oczach Pan Stanisław i tak jest burmistrzem i takim zawsze przynajmniej dla mnie zostanie nie jestem osobą która głosowała i nie muszę się z tego nieznajomym tłumaczyć , dlatego pisałem że ja wybrałbym Pana Stanisława i nadal tak uważam . W gminie Koronowo głosowało mniej niż połowa uprawnionych czyli 20 osób przeważyło że od jutra jak przyjadę oczekuje, placów zabawy, parkingów domu kultury, kina, pałacu Ślubów , no i domu towarowego jako UM, basenu i żłobka na Tuszynach. No o koniecznie dróg rowerowych .Co do Pani zwierzeń ( już się pogubiłam ) nie mogę Pani… Czytaj więcej »

Ewa
Ewa
3 miesięcy temu

wygranej trzeba pogratulować ale czy to co czeka burmistrza w kolejnej kadencji będzie miłe ..?? głosowała zaledwie połowa uprawnionych, połowa z nich poparła burmistrza … czyli zaledwie 25 % mieszkańców. Życzyć trzeba nadludzkiej odporności na kolejne lata !!

Marian
Marian
3 miesięcy temu

To prawda od czasu kiedy Tusk jest premierem a prokuratura się zmieniła ? Polska jest dalej w UE należy ważyć słowa już nikt nie zamrozi nic w garaży tak sobie myśle ilu radnych ma Patryk chyba licho będzie .

Berlin
Berlin
3 miesięcy temu

Panie Patryku jak już będzie w CK synagoga kino to proszę poinformować chętnie przyjdziemy co do basenu już kupiłem sobie czepek w kolorze żółtym . Pozdrawiam ach miło by było wstawić znak drogowy na ulicy Targowej informujący że znajdują się tam piesi bo z posesji ludzie wychodzą w prost na ulicę brak chodnika wymusza taki znak drogowy tak bynajmniej mówi prawo Ruchu Drogowego pamietajmy o bezpieczeństwie burmistrzu .