Bydgoszcz
0C
Słonecznie
92% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 1 • L -1
2C
Wt
-1C
Sr
-1C
Czw
2C
Pt
7C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaPawbeats także dołączył do Hot16Challenge 2. Zobaczcie jego wykonanie! [WIDEO]
Marcin Pawbeats Pawłowski - fot. Dariusz Stoński
09.05.2020 | 13:19

Pawbeats także dołączył do Hot16Challenge 2. Zobaczcie jego wykonanie! [WIDEO]

Pawbeats nominował kolejnych pięciu uczestników.

Na zdjęciu: Pawbeats to jeden z najbardziej znanych bydgoskich muzyków ostatnich lat.

Fot. Dariusz Stoński/archiwum

Marcin Pawłowski, czyli Pawbeats dołączył do #Hot16Challenge2. Szczytna akcja to jedna z niewielu okazji, aby usłyszeć bydgoskiego muzyka rapującego. 

Hot16Challenge2 to zapoczątkowana przez Solara akcja, w której raperzy wzajemnie nominują się do wykonania 16 wersów. Pierwsza edycja odbyła się 6 lat temu, zaś tym razem wyzwanie ma szczytny cel – zachęcenie do wpłat na zbiórkę “Beef z koronawirusem #hot16challenge” na siepomaga.pl. Artyści oraz fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc służbie zdrowia. Celem było zebrania miliona złotych. Już teraz kwota przekroczyła 1,1 mln, a akcja objęła nie tylko raperów, ale też innych wykonawców, a także osoby zupełnie niezwiązane z muzyką.

W piątek pokazywaliśmy Wam szesnaście wersów w wykonaniu Bisza. W sobotę swoje wykonanie przedstawił Pawbeats. Nominował go Borys Kaltermann, zaś wyzwania ze strony bydgoszczanina doczekali się: Vogule Poland, Anja Rubik, Stachursky, Silviu Pasca i Zbigniew Boniek.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści