Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
46% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 22 • L 21
21C
Wt
22C
Sr
17C
Czw
20C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPaweł Wojciechowski ma nowego szkoleniowca. Prowadził z sukcesami Monikę Pyrek i Piotra Liska
Paweł Wojciechowski_ Zawisza Bydgoszcz - skok o tyczce - lekka atletyka_ SF
09.11.2019 | 10:44

Paweł Wojciechowski ma nowego szkoleniowca. Prowadził z sukcesami Monikę Pyrek i Piotra Liska

Zawodnik poinformował o tym w sobotę w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu: Paweł Wojciechowski zakończył sezon 2019 złotym medalem w konkursie tyczkarzy podczas igrzysk wojskowych w chińskim Wuhan.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Paweł Wojciechowski zdobył niedawno złoty medal rozegranych w chińskim Wuhan igrzysk sportowców wojskowych. W sobotę ujawnił nazwisko nowego szkoleniowca, z którym będzie przygotowywał się do igrzysk olimpijskich w Tokio.

Przypomnijmy, że dotąd szkoleniowcem Wojciechowskiego był Wiesław Czapiewski, który w połowie października zmarł w wieku 59 lat, przegrywając walkę z ciężką chorobą. Sam Wojciechowski złoty medal zawodów w Wuhan zadedykował właśnie swojemu szkoleniowcowi.

W sobotę, tyczkarz Zawiszy ogłosił, że rozpoczyna współpracę z Wiaczesławem Kaliniczenką. Co ciekawe, pochodzący z Ukrainy szkoleniowiec kiedyś współpracował z Piotrem Liskiem, a także z Moniką Pyrek. – To on będzie kontynuował mój trening i z nim będę dążył do tego, by na najważniejszych zawodach w życiu sportowca sięgnąć po „blaszkę” – napisał na swoim profilu na Facebooku (pisownia oryginalna) Wojciechowski.

Nadmieńmy, że Wojciechowski ma już wywalczone minimum na przyszłoroczne igrzyska olimpijskie w Tokio.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści