Bydgoszcz
1C
Słonecznie
67% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 5 • L -1
21C
Czw
21C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
18C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBiałe BłotaPolitykaPaweł Zuehlke nowym zastępcą wójta gminy Białe Błota
paweł zuehlke
04.05.2022 | 10:12

Paweł Zuehlke nowym zastępcą wójta gminy Białe Błota

Na zdjęciu: Paweł Zuehlke został nowym zastępcą wójta gminy Białe Błota

Fot. UG Białe Błota

Paweł Zuehlke został powołany na stanowisko zastępcy wójta gminy Białe Błota. Dotychczasowy sołtys Przyłęk pełni nowe obowiązki od początku maja.

Paweł Zuehlke urodził się w 1976 roku w Poznaniu, a w gminie Białe Błota mieszka od 17 lat. W 2015 roku został sołtysem Przyłęk, zaś wcześniej angażował się w działalność społeczności lokalnej jako członek zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Przyłęk.

Już jako sołtys Paweł Zuehlke przyczynił się do wybudowania nowego obiektu sportowo-świetlicowego, modernizacji ulicy Zabytkowej oraz włączył się w proces modernizacji placu zabaw, budowy sceny na placu sołeckim i skateparku. Od 2020 r. zasiadał także w zarządzie Lokalnej Grupy Działania Trzy Doliny w Gądeczu, zajmując się podziałem funduszy unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Zuehlke zastąpił Annę Jankowską – Cepak, która złożyła rezygnację ze stanowiska zastępcy wójta. Pełniła tę funkcję od listopada 2018 roku, czyli od początku kadencji. Nadzorowała pracę Referatu Zamówień Publicznych i Pozyskiwania Funduszy, a od czerwca 2021 także Referatu Inwestycji oraz Referatu Dróg i Gospodarki Odpadami.

Paweł Zuehlke nowym zastępcą wójta gminy Białe Błota
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments