Pędził ponad 200 km/h na drodze pod Bydgoszczą. A za nim policjanci [WIDEO]
Dodano: 04.08.2020 | 16:03Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali kierowcę, który jeździł ponad 200 km/h.
Fot. KWP Bydgoszcz
Policjanci z bydgoskiego wydziału ruchu drogowego z grupy „SPEED” namierzyli kierowcę hyundaia, który przekroczył prędkość. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie policyjnym wideorejestratorem. Mężczyzna jechał z prędkością 224 km/h. Został ukarany mandatem karnym.
Do zdarzenia doszło po południu na drodze S5 pomiędzy miejscowościami Ciele i Zielonka. Wówczas policjanci z bydgoskiej grupy „SPEED”, jadąc nieoznakowanym samochodem wyposażonym w wideorejestrator, zauważyli hyundaia, którego kierowca zaczął przyspieszać. Funkcjonariusze ruszyli za nim. Mierząc mu prędkość, okazało się, że przekroczył ją prawie dwukrotnie. Miernik pokazał 224 km/h przy ograniczeniu prędkości do 120 km/h. Kierujący został zatrzymany do kontroli. Mundurowi ukarali 35-latka mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 pkt karnymi.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026


















