Pewne zwycięstwo Zawiszy. Niebiesko-czarni zachowali przewagę nad rywalami

Dodano: 08.05.2021 | 20:32

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy w sobotę trzykrotnie cieszyli się ze zdobycia bramki.

W sobotnim meczu IV ligi piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wygrali z Kujawianką Izbica Kujawska 3:0. Niebiesko-czarni pozostają liderem tabeli.

Wszystkie bramki padły po przerwie. W 48. minucie bydgoszczanie objęli prowadzenie po strzale Oskara Fursta. W 65. minucie na 2:0 podwyższył Korneliusz Sochań, a na kwadrans przed końcem wynik ustalił Jay Jaskólski.

W piątkowych meczach IV ligi Chemik Moderator wygrał z Liderem Włocławek (2:0), a Włocłavia ze Sportisem Łochowo (3:2). Oznacza to, że zawiszanie mają 6 punktów przewagi nad Chemikiem, który rozegrał mecz więcej i 7 punktów zapasu nad Włocłavią.

Za tydzień podopieczni trenera Piotra Kołca zagrają na wyjeździe z Pogonią Mogilno.