Bydgoszcz
-2C
Niebo głównie zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSE
H -2 • L -3
-2C
Czw
3C
Pt
5C
Sob
8C
Nd
5C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPiątkowy clubbing w dwóch miastach. Wygraj bilety [KONKURS]
Klubowa Noc BYDGOSZCZ_TORUN_2016
11.10.2016 | 14:55

Piątkowy clubbing w dwóch miastach. Wygraj bilety [KONKURS]

Największa klubowa impreza w Polsce odbędzie się już w ten piątek, 14 października.

Na zdjęciu: Fragment plakatu promującego akcję.

Fot. materiały prasowe

Już po raz kolejny w Bydgoszczy odbędzie się Klubowa Noc. Jednak tym razem zapowiada się wyjątkowo udany clubbing! Dlaczego? 

Jeden bilet umożliwiać będzie wejście do łącznie 17 klubów. W tym gronie są lokale znajdujące się na terenie naszego miasta, jak i Torunia. W tym roku po raz pierwszy jedna wejściówka da możliwość zabawy w obydwu sąsiedzkich miastach! Do wyboru są następujące miejsca w Bydgoszczy: Awangarda, Cristal, Jack, Kancelaria, PRL, Savoy, Śledź, Seta Disco, Twenty oraz w Toruniu: Barani Łeb, Kredens, LUX, Mr. Capone, NOX, NRD, Stars, Szwejk.

Wszystkie z nich można będzie odwiedzić już w ten piątek, 14 października. Klubowa Noc rozpocznie się o godz. 21:00. To właśnie od tej godziny w każdym z lokali na uczestników czekać będą specjalne oferty na barach oraz inne propozycje przygotowane przez kluby wymienione wyżej.  – Kluby biorące udział w imprezie przygotowały bardzo zróżnicowane ofertę imprez tematycznych i muzycznych, dzięki czemu na Klubowej Nocy każdy znajdzie miejsce dla siebie – zapewnia organizator Klubowej Nocy, Jakub Kubiński.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł. Kupić je można za pośrednictwem strony internetowej www.klubowanoc.pl/bilety oraz w salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn. W dniu imprezy wejściówki dostępne będą w każdym klubie biorącym udział w akcji, a kupić je będzie można w cenie 15 zł.

Bilety można zdobyć również biorąc udział w naszym konkursie! Do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek. Osoby, które pragną je zdobyć, muszą wysłać e-mail na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl i w tytule wiadomości wpisać hasło „Klubowa Noc”, a w treści imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do jutra do godziny 20:00. Zwycięzców o wygranej oraz sposobie odebrania nagrody poinformujemy w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści