Bydgoszcz
3C
Słonecznie
73% wilgotność
Wiatr: 2km/h NE
H 5 • L 1
21C
Czw
21C
Pt
15C
Sob
15C
Nd
18C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczGastronomiaŚwieże pieczywo od rana do wieczora. Piekarnia Baton w Galerii Pomorskiej
piekarnia baton w galerii pomorskiej
29.04.2022 | 09:22

Świeże pieczywo od rana do wieczora. Piekarnia Baton w Galerii Pomorskiej

Na zdjęciu: Obecnie sieć Piekarni i Domów Chleba Baton składa się już z 30 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku.

Fot. nadesłane

Świeże pieczywo, które można kupić w piekarni po godz. 16:00 – dla wielu osób wydaje się to nierealne. Jednak sieć Piekarni i Domów Chleba Baton wychodzi naprzeciw takim potrzebom za sprawą swoich punktów w centrach handlowych, a jednym z nim jest Galeria Pomorska. 

Lokal piekarni znajduje się na poziomie 0 obiektu przy ulicy Fordońskiej, a dokładnie w pobliżu wejścia od parkingu przy ulicy Fabrycznej. Odwiedzić go można od poniedziałku do soboty między 8:00 a 21:00, zaś w niedziele handlowe między 10:00 a 20:00. Wybierając ten punkt, klienci mają dostęp do większego parkingu oraz mogą od razu zrobić też inne zakupy.

W ofercie Piekarni Baton w Galerii Pomorskiej dostępne jest pieczywo: chleby na najwyższej jakości naturalnym zakwasie, bułki, kanapki, drożdżówki czy pączki i ciasta. Ponadto można kupić tam różne kanapki oraz kawę na wynos. Niedługo też mają pojawić się lody.

Obecnie sieć Piekarni i Domów Chleba Baton składa się już z 30 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku. Firma działa od 1991 roku ma  swoje punkty w trzech innych galeriach: CH Zielone Arkady, CH Focus i Galerii Osielsko. Dzięki komfortowym warunkom zakupowym tego typu punkty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Piekarnia Baton w Galerii Pomorskiej

poniedziałek – sobota: 8:00 – 21:00
niedziele handlowe: 10:00 – 20:00

ZOBACZ TEŻ: Kanapki do szkoły z lokalnej piekarni. Baton zaprasza do siebie!