[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Piekarnia Cukiernia BATON życzy Wesołych Świąt!

Dodano: 24.12.2021 | 08:20

Na zdjęciu: Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton posiada 29 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku.

Fot. nadesłane

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia sieć Piekarni i Domów Chleba Baton składa najlepszego życzenia! 

Zbliżające się święta to niezwykły czas, na który wielu z nas czeka przez cały rok. Życzymy Państwu, aby był niezwykły okres, spędzony w gronie najbliższych osób. Dużo zdrowia i spokoju oraz wytrwałości w realizacji planów i celów w nowym roku – mówią przedstawiciele Batona.

Sieć Piekarni i Domów Chleba Baton działa od 1991 roku. Obecnie posiada już 29 sklepów w Bydgoszczy i Osielsku, w tym trzy punkty w centrach handlowych, którymi są CH Focus, Zielone Arkady oraz Galeria Osielsko. Lokalizacja w galeriach to wielka zaleta, która umożliwia klientom kupienie świeżego pieczywa w godzinach popołudniowych czy nawet wieczornych. Ponadto klienci mają dostęp do większego parkingu oraz mogą od razu zrobić też inne zakupy.

Niezależnie od lokalizacji, w każdym ze sklepów można kupić te same produkty.  Są to chleby na najwyższej jakości naturalnym zakwasie, bułki, kanapki, sałatki, drożdżówki, ciasto i inne słone oraz słodkie wypieki. Oprócz tego Baton wprowadza też produkty sezonowe czy okazjonalne, jak na przykłady lody w wakacje lub rogale na Świętego Marcina.