Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek przyjedzie do Bydgoszczy! Wygraj bilety [KONKURS]

Dodano: 06.02.2024 | 12:07

Na zdjęciu: W trakcie wydarzenia zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego.

Fot. mat. organizatora

Już w tym miesiącu do Bydgoszczy przyjedzie pierwsza na świecie Orkiestra Księżniczek! Noworoczny Koncert Wiedeński 2 – NOWY PROGRAM będzie można zobaczyć już 17 lutego w Teatrze Adria w Bydgoszczy!

Jedyny taki projekt na Świecie – Noworoczny Koncert Wiedeński 2 – NOWY PROGRAM Orkiestra Księżniczek. Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, zjawiskowe głosy, show świetlne oraz przepiękne projekcje multimedialne. To również doskonała zabawa, znakomity kontakt z Publicznością, różnorodny repertuar i mnóstwo humoru! Noworoczny Koncert Wiedeński 2 jest wspaniałą ucztą dla zmysłów z zapierającymi dech w piersiach olśniewającymi kostiumami, stworzonymi przez najlepszych projektantów, aby wzbogacić to niesamowite wydarzenie. Spektakl jest pełen kolorów!

W trakcie wydarzenia zabrzmią najpiękniejsze wiedeńskie melodie oraz największe przeboje z repertuaru światowego. Daj się porwać w rytm walca i spędź ponad dwie godziny doskonałej zabawy. Spektakl pokochały już setki tysięcy widzów! To wszystko do zobaczenia i usłyszenia już 17 lutego o godz. 20:00 w Teatrze Adria w Bydgoszczy!

BILETY do nabycia na stronie www.orkiestraksiezniczek.pl/bilety/nkw2/byd/17-02-2024/20/1/

 

Orkiestra Księżniczek w Bydgoszczy – wygraj bilety

Wspólnie z organizatorem  przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są podwójne bilety na widowisko „Noworoczny Koncert Wiedeński 2 – NOWY PROGRAM Orkiestra Księżniczek” w Bydgoszczy.  Aby je zdobyć  udziel odpowiedzi na pytanie konkursowe – „Jakie utwory kojarzą Ci się z koncertem wiedeńskim i dlaczego?”. Wiadomość wraz z imieniem i nazwiskiem prześlij na adres mailowy konkurs@metropoliabydgoska.pl do niedzieli, 11 lutego br. do godziny 23:59. Nagrodzeni zostaną autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi, którzy otrzymają wiadomość mailową w poniedziałek rano.