Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pierwsza w Bydgoszczy konferencja dla branży IT już w przyszłym tygodniu!

Dodano: 08.09.2018 | 16:15

Na zdjęciu: The BSS Tour Bydgoszcz i Bydgoszcz IT Conference odbędą się w hotelu Holiday Inn.

Fot. Pit1233/Wikimedia Commons

W przyszłym tygodniu w Bydgoszczy odbędą się dwa ważne wydarzenia biznesowe. W hotelu Holiday Inn odbędzie się konferencja poświęcona usługom finansowym oraz spotkanie integrujące lokalną branżę IT.

11 września w obiekcie przy ulicy Grodzkiej 36 (w godzinach 9:30-15:30) odbędzie się konferencja w ramach cyklu The BSS Tour Polska. Wydarzenia w ramach tego cyklu zorganizowano m. in. w Krakowie i Szczecinie – teraz do grona tych ośrodków dołącza Bydgoszcz. W naszym mieście następuje bowiem rozwój sektora usług wspólnych w zakresie finansów. – Bydgoszcz to miasto o unikatowej ofercie inwestycyjnej, o sile którego stanowi niewątpliwie mocno rozwinięta specjalizacja IT, poparta sukcesami na międzynarodową skalę. Równocześnie jednak odkrywa swój potencjał w obszarze usług finansowo-księgowych. Wymienione atuty Bydgoszczy czynią ją idealnym miejscem na spotkanie ekspertów i liderów rynku nowoczesnych usług dla biznesu podczas jesiennej konferencji – podkreślają organizatorzy.

Spotkanie w bydgoskim hotelu będzie poświęcone procesom z obszaru F&A (z ang. finance and accounting; finansów i rachunkowości). Specjalne panele dyskusyjne mają na celu odkryć, opisać i przybliżyć obszar zagadnień związanych z procesami finansowo-księgowymi. Wskazane zostaną praktyczne zastosowania automatyzacji procesów oraz omówione największe wyzwania, przed którymi stoi polski i światowy rynek F&A.

Konferencja „The BSS Tour Bydgoszcz: F&A bez tajemnic” przeznaczona dla osób zarządzających finansami, menedżerów, kierowników i dyrektorów, którzy na co dzień zajmują się procesami finansowo-księgowo-kadrowymi. Profil uczestników wydarzenia to osoby reprezentujące dostawców usług F&A oraz firmy korzystające z ich oferty. W gronie prelegentów znajdą się eksperci m.in. z Urzędu Miasta Bydgoszczy. – Udział w wydarzeniu branżowym to szansa na zdobycie nowych kontaktów oraz możliwość obserwacji konkurencji – przekonują organizatorzy.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Ostromecko, to się będzie piło? Jak wytwórnia wody radzi sobie po zmianie właściciela


14 września w Holiday Inn (w godzinach 9:00-17:30) odbędzie się bITconf 2018, czyli Bydgoszcz IT Conference. To pierwsze przedsięwzięcie w naszym regionie mające na celu integrację całego lokalnego środowiska IT. Organizatorami wydarzenia są Bydgoszcz Java User Group, Cloud & Datacenter User Group Bydgoszcz, IT Kontekst oraz Symentis.

Uczestnicy bITconf 2018 będą mogli zdobyć wiedzę z zakresu Java i Cloud Computing – będzie to głowy temat konferencji. Organizatorzy zapewniają jednak, że podczas wydarzenia będzie można wymienić się doświadczeniami ze specjalistami z różnych dziedzin IT.

– Misją przedsięwzięcia jest wsparcie rozwoju branży IT w naszym regionie. Wierzymy, że jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie potencjału rozwojowego naszego miasta jest wzrost kompetencji pracowników i studentów związanych z branżą IT. Jesteśmy przekonani, że poprzez organizację dużej, rozpoznawalnej konferencji IT możemy ten cel osiągnąć jednocześnie promując nasz wizerunek jako silnego ośrodka wdrażającego nowoczesne technologie – podkreślają twórcy wydarzenia.

Partnerami „The BSS Tour Bydgoszcz: F&A bez tajemnic” oraz Bydgoszcz IT Conference jest Miasto Bydgoszcz oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego.