Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjePierwszy sparing Zawiszy. Rywale wygrali 2:0 [ZDJĘCIA]
06.07.2024 | 14:39

Pierwszy sparing Zawiszy. Rywale wygrali 2:0 [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Szymon Fiałkowski

W sobotę piłkarze Zawiszy Bydgoszcz rozegrali pierwszy tego lata sparing. Niebiesko-czarni przegrali z GKS Wikielec 0:2.

Trener Adrian Stawski miał do dyspozycji 21 zawodników i każdy z nich dostał okazję do występu. Łącznie było sześciu graczy testowanych, w tym bramkarz.

GKS występujący na co dzień w pierwszej grupie III ligi szybko objął prowadzenie. Już w 3 minucie bramkę zdobył Łotysz Raivis Kirss. Wynik 1:0 dla przyjezdnych utrzymywał się przez praktycznie całe spotkanie. W ostatniej akcji zawodnik testowany przez GKS ustalił wynik na 2:0.

Drugi mecz kontrolny bydgoszczanie rozegrają za tydzień – w przyszłą sobotę zmierzą się na wyjeździe z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie.