Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Pierwszy zwiastun Wesela Smarzowskiego. Film kręcony w Bydgoszczy ma być hitem! [WIDEO]

Dodano: 31.08.2021 | 13:21

Na zdjęciu: Jedną z głównych rol w filmie odgrywa Robert Więckiewicz.

Fot. fragment zwiastunu

W sieci pojawił się zwiastun nowego”Wesela” Wojciecha Smarzowskiego.  Film był kręcony między innymi w Bydgoszczy i Ostromecku.

Akcja filmu rozpocznie się od wesela w 2021 roku, gdy panna młoda w zaawansowanej ciąży (w tej roli Michalina Łabacz) obserwuje wybryki męża, a jej ojciec, lokalny biznesmen (Robert Więckiewicz) zamartwia się o zagrożony interes życia. Wszystko to obserwuje senior rodu (Ryszard Ronczewski), do którego pod wpływem emocji wracają wspomnienia z dawnych lat, gdy poznał miłość swojego życia. Stopniowo zatraca się granica między tym co kiedyś, a tym co teraz. Na jaw wychodzą tajemnice przeszłości, nakręcające spiralę zła.

W obsadzie oprócz Łabacz, Więckiewicza i Ronczewskiego znaleźli się także Agata Kulesza, Andrzej Chyra, Arkadiusz Jakubik, Tomasz Schuchardt i Agata Turkot. Film kręcony był w ubiegłym roku na Rynku w Starym Fordonie oraz w Ostromecku. Partnerem filmu jest Miasto Bydgoszcz, a producentem – bydgoskie Studio Metrage.

Premierę filmu zaplanowano na piątek, 8 października.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pierdzący
pierdzący
2 lat temu

Już po zwiastunie widać, że będzie to twór wybitny, w zgodnie z aktualną nowo-modą z Usraela, że można pluć na polaka (prostaka, łajdaka, ksenofoba, antysemity i rasisty). Nic dziwnego, że Bruski i jego klika uczestniczyli w tym wydarzeniu i wszędzie się tym chwalą.