Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h WNW
H 7 • L 7
5C
Czw
-3C
Pt
-2C
Sob
10C
Nd
9C
Pon
ZDMiKP: Kolizja na skrzyżowaniu Fordońska-Gajowa. Ruch tramwajowy w kierunku Fordonu został wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPiłkarskie Ferie wracają do Centrum Handlowego Focus!
Piłkarskie Ferie 2016 - Focus Mall Bydgoszcz (5)
12.01.2017 | 08:34

Piłkarskie Ferie wracają do Centrum Handlowego Focus!

Nadchodzi druga edycja Piłkarskich Ferii.

Na zdjęciu: Piłkarskie Ferie odbędą się w dniach 30 stycznia - 5 lutego.

Fot. mat. prasowe

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe 2017, a wraz z nimi – najgorętsze piłkarskie wydarzenie tej zimy w Bydgoszczy. Od 30 stycznia do 5 lutego w Centrum Handlowym Focus przy ulicy Jagiellońskiej odbędzie się druga edycja Piłkarskich Ferii.

W trakcie 7-dniowych zmagań odbędą się turnieje piłkarskie na małym boisku (rywalizację będą toczyły dwuosobowe drużyny) oraz warsztaty doskonalące technikę piłkarską i uczące wyjątkowych trików, do dyspozycji uczestników PIŁKARSKICH FERII będzie również plac zabaw dla najmłodszych i aż cztery stoiska z konsolami Xbox, oczywiście z grą FIFA 17. A wszystko to pod okiem grupy R-STYLE, najlepszych w kraju specjalistów od football freestyle’u i półfinalistów ostatniej edycji „Mam Talent!” w TVN, którzy zaprezentują również układy znane z telewizji.

Języczkiem u wagi będą turnieje w trzech kategoriach wiekowych (klasy I-III szkoły podstawowej, klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz klasy I-III gimnazjum), które odbędą się na specjalnie do tego przygotowanym placu gry z dmuchanymi bandami. W każdej z nich wystąpi 16 zespołów rywalizujących o końcowe zwycięstwo i atrakcyjne nagrody. – Liczba wolnych miejsc w turniejach topnieje z każdym dniem. Aby zgłosić swój zespół, wystarczy skontaktować się z nami na fanpage’u Piłkarskich Ferii na Facebooku lub pod adresem mailowym zgloszenia@pilkarskieferie.pl – mówi Kamil Błaszkiewicz, współorganizator imprezy.

To, co jego zdaniem na pewno nie będzie topnieć, to liczba przygotowanych atrakcji dodatkowych. Wszyscy goście CH Focus będą mogli spróbować swoich sił w rywalizacji z grupą R-Style w trakcie tzw. wolnych dni (wtorek, 31 stycznia; czwartek, 2 lutego oraz sobota, 4 lutego). – Od godziny 12:00 do godziny 18:00 boisko będzie wówczas ogólnodostępne. Zweryfikować umiejętności będzie mógł absolutnie każdy – dodaje Błaszkiewicz.

Organizatorzy zapewniają, że atrakcji nie zabraknie również dla opiekunów młodych piłkarzy. Dla nich dedykowane będą liczne konkursy z nagrodami, które ufundowali sponsorzy. – Chcemy, aby w naszym centrum handlowym czas miło mogły spędzić całe rodziny. Stąd nasza inicjatywa związana z feriami zimowymi – podkreśla Anna Żukowska, wicedyrektor bydgoskiego CH Focus.

Wszystkie atrakcje, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych będą udostępnione BEZPŁATNIE.

Sponsorami Piłkarskich Ferii w Bydgoszczy są: Centrum Handlowe Focus, Castorama, R-Gol.com, RST Grupa, Laboratorium Kalorii, SuperLED oraz Kamienica Poznańska. Patronat medialny objął portal oraz czasopismo MetropoliaBydgoska.PL oraz Radio ESKA.


Powiązane treści