Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h SSW
H 6 • L 3
1C
Nd
1C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaPILNE! Będą noworoczne loty do Wielkiej Brytanii. Polacy mogą wrócić na Wyspy
1-07-2020_ Port Lotniczy Bydgoszcz_ lotnisko_ lot Bydgoszcz-Londyn_ samolot_RyanAir_ SF
01.01.2021 | 20:09

PILNE! Będą noworoczne loty do Wielkiej Brytanii. Polacy mogą wrócić na Wyspy

Na zdjęciu: W sobotę i niedzielę na bydgoskim lotnisku pojawią się maszyny Ryanaira, które zabiorą Polaków spędzających święta w kraju do Wielkiej Brytanii.

Fot. Szymon Fiałkowski

W sobotę oraz niedzielę linie Ryanair podstawią samoloty, które umożliwią Polakom pracującym na Wyspach Brytyjskich powroty – dowiedziała się MetropoliaBydgoska.PL. Informacje te – w lakonicznej formie – potwierdziło już bydgoskie lotnisko.

Jak się dowiedzieliśmy, w weekend w Bydgoszczy wylądują puste samoloty, które zabiorą chętnych do Wielkiej Brytanii. W sobotę, 2 stycznia będą to loty do Londynu Stansted oraz Birmingham. Ich start zaplanowano odpowiednio na 10:15 i 15:25. W niedzielę natomiast maszyny irlandzkich linii ponownie polecą do Stansted (także o 10:15) i innego podlondyńskiego lotniska – Luton (wylot o 22:25). Pierwotnie wszystkie te loty miały być odwołane.

Wspomniane wyloty zostały potwierdzone przez Ryanaira. Niewykluczone są kolejne rejsy, ale wyłącznie z Polski do Wielkiej Brytanii. Do 6 stycznia nie zaplanowano bowiem żadnych przylotów.

W dalszym ciągu zgodnie z rozkładem odbywają się loty do Dublina. W niedzielę odbędzie się rotacja – wylot ze stolicy Irlandii zaplanowano na 12:05 czasu miejscowego (lądowanie o 15:30 czasu polskiego), z kolei powrót – o 16:05.

W dalszym ciągu zawieszone są loty realizowane przez LOT (do Warszawy) oraz Lufthansę (do Frankfurtu).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści