Bydgoszcz
19C
Niebo częściowo zachmurzone
61% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 20 • L 19
22C
Wt
22C
Sr
17C
Czw
16C
Pt
23C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaPILNE! Będą noworoczne loty do Wielkiej Brytanii. Polacy mogą wrócić na Wyspy
01.01.2021 | 20:09

PILNE! Będą noworoczne loty do Wielkiej Brytanii. Polacy mogą wrócić na Wyspy

Na zdjęciu: W sobotę i niedzielę na bydgoskim lotnisku pojawią się maszyny Ryanaira, które zabiorą Polaków spędzających święta w kraju do Wielkiej Brytanii.

Fot. Szymon Fiałkowski

W sobotę oraz niedzielę linie Ryanair podstawią samoloty, które umożliwią Polakom pracującym na Wyspach Brytyjskich powroty – dowiedziała się MetropoliaBydgoska.PL. Informacje te – w lakonicznej formie – potwierdziło już bydgoskie lotnisko.

Jak się dowiedzieliśmy, w weekend w Bydgoszczy wylądują puste samoloty, które zabiorą chętnych do Wielkiej Brytanii. W sobotę, 2 stycznia będą to loty do Londynu Stansted oraz Birmingham. Ich start zaplanowano odpowiednio na 10:15 i 15:25. W niedzielę natomiast maszyny irlandzkich linii ponownie polecą do Stansted (także o 10:15) i innego podlondyńskiego lotniska – Luton (wylot o 22:25). Pierwotnie wszystkie te loty miały być odwołane.

Wspomniane wyloty zostały potwierdzone przez Ryanaira. Niewykluczone są kolejne rejsy, ale wyłącznie z Polski do Wielkiej Brytanii. Do 6 stycznia nie zaplanowano bowiem żadnych przylotów.

W dalszym ciągu zgodnie z rozkładem odbywają się loty do Dublina. W niedzielę odbędzie się rotacja – wylot ze stolicy Irlandii zaplanowano na 12:05 czasu miejscowego (lądowanie o 15:30 czasu polskiego), z kolei powrót – o 16:05.

W dalszym ciągu zawieszone są loty realizowane przez LOT (do Warszawy) oraz Lufthansę (do Frankfurtu).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści