Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

PiS pokazał nowy billboard. „My dotrzymaliśmy słowa”

Dodano: 20.08.2019 | 10:28

Na zdjęciu: Tomasz Latos jest liderem listy PiS w okręgu bydgoskim.

Fot. Szymon Fiałkowski

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali w poniedziałek nowy billboard, którzy będzie towarzyszył nadchodzącej kampanii wyborczej. Zaapelowali też o składanie podpisów popierających ich start w wyborach.

W piątek PiS przedstawił listy. Liderem w Bydgoszczy, podobnie jak cztery lata temu, będzie Tomasz Latos. Z kolejnych pozycji wystartują obecni parlamentarzyści Łukasz Schreiber, Piotr Król, Bartosz Kownacki i Ewa Kozanecka. – Teraz chcemy odbywać spotkania na terenie poszczególnych okręgów wyborczych – mówił podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Tomasz Latos, który zaprezentował nowy billboard wyborczy prezentujący działania zrealizowane przez Prawo i Sprawiedliwość, na przykład program Rodzina 500+, obniżenie wieku emerytalnego czy trzynasta emerytura – My dotrzymaliśmy słowa. Za to cały czas nie znamy propozycji innych ugrupowań. Grzegorz Schetyna przedstawił sześciopak, ale nadal nie pokazano żadnych wyliczeń. Podobnie jest z innymi ugrupowaniami – mówił lider listy PiS-u w Bydgoszczy.

Do jesiennych wyborów PiS idzie z hasłem „Dobry czas dla Polski”. – Jesteśmy chyba pierwszym ugrupowaniem, które zrealizowało wszystko, co zapowiadało. Teraz rozpoczyna się nowa kampania z nowymi pomysłami dla Polaków – mówił Marzenna Drab, prezes okręgu toruńsko-włocławskiego partii. – Teraz kluczowe jest dla nas, aby jak najszybciej zebrać podpisy, więc chcieliśmy zaapelować do mieszkańców. Im szybciej zarejestrujemy listy, tym szybciej będziemy mogli zacząć kampanię wyborczą – dodawał Piotr Król. Potrzebnych jest 10 tysięcy podpisów do Sejmu i 5 tysięcy do Senatu. – Najbliższe dni to będzie też czas spotkań i rozmów z mieszkańcami. Chcemy teraz udowodnić, jaką pracę wykonaliśmy w ciągu ostatnich czterech lat – mówiła Ewa Kozanecka.

PiS liczy na głosy nie tylko w Bydgoszczy, ale także w innych częściach okręgu wyborczego, między innymi w Tucholi. – W naszym powiecie Prawo i Sprawiedliwość zawsze ma duże poparcie i myślę, że w nadchodzących wyborach będzie tak samo – mówił radny powiatu tucholskiego Jerzy Kowalik. Podobne nadzieje wygłosił Marcin Wroński z Inowrocławia. – Na pewno będziemy chcieli zwrócić uwagę na sprawy rozwoju rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego,  a także agroenergii – zapowiadał samorządowiec, który w jesiennych wyborach wystartuje z numerem 7 na liście.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ban
Ban
4 lat temu

PIS : Obiecaliśmy rozwalić budżet, szkolnictwo, służbę zdrowia, sądownictwo, pozycję Polski na świecie, …… i dotrzymaliśmy słowa. Dziękujemy Ci PIS’e. Nie zapomnimy Ci tego podczas wyborów.
Pan Latos … hmmm …. nie wiem już który raz próbuje się dopaść do jakiegoś koryta. Wygląda na to, że tym razem (bo z jedynki) w końcu mu się uda.

Leszek
Leszek
4 lat temu

Tak dotrzymaliście i macie swoje KORYTO+ Szkoda że zapomnieliście o ludziach pracy Budowa dróg leży ,sądy rozwalone,inflacja ok 4 % No same sukcesy Obyśmy już nigdy o was nie słyszeli