Bydgoszcz
1C
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L 0
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczPolitykaPiS rozpoczyna objazd kraju. Do Bydgoszczy w sobotę przyjedzie premier Morawiecki
Mateusz Morawiecki - SF
23.08.2019 | 11:15

PiS rozpoczyna objazd kraju. Do Bydgoszczy w sobotę przyjedzie premier Morawiecki

Konwencja partii rządzącej w sobotę odbędzie się w kinie Adria w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Mateusz Morawiecki gościł w Bydgoszczy przy okazji kampanii przed eurowyborami.

Fot. Szymon Fiałkowski

PiS-bus rozpoczyna objazd wszystkich okręgów wyborczych. W sobotę przedstawiciele partii rządzącej gościć będą na Kujawach i Pomorzu.

Do naszego województwa przyjedzie premier Mateusz Morawiecki. Najpierw PiS-bus zawita do Torunia (10:00), z kolei o 12:00 rozpocznie się wyborcza konwencja partii w bydgoskim kinoteatrze Adria. Tam zaplanowano m.in. wystąpienie premiera Morawieckiego. Ponadto, zarówno w Toruniu, jak i w Bydgoszczy zaprezentowane zostaną pełne listy wyborcze formacji.

Przypomnijmy, że nie będzie to pierwsza wizyta szefa rządu w grodzie nad Brdą. Premier Morawiecki po raz ostatni był w Bydgoszczy w trakcie kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego (wówczas konwencja partii również odbyła się w Adrii, a konferencja prasowa – na Zawiszy). Wówczas mimo zaproszenia Rafała Bruskiego nie spotkał się z prezydentem. Teraz Bruski ponownie zaproponował Morawieckiemu rozmowę. – Nie chcę wrażenia, że Bydgoszcz jest ważna tylko dla Pana Premiera w czasie konwencji wyborczych, dlatego po raz kolejny zwracam się z prośbą o spotkanie przy okazji najbliższej wizyty w naszym mieście – napisał w środę Bruski

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści